تحصیل در مالزی – مدارس مالزی

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

مدارس مالزی

مدرسه بین المللی سیفول

مدرسه سیفول Sayfol کوشیده است با فراهم نمودن محیطی مثبت و صمیمی برای کودکان از مقطع مهدکودک تا دبیرستان از پنج قاره جهان بهترین سیستم آموزش استاندارد را به دانش آموزان بین المللی ارائه نماید. در حال حاضر این مدرسه از ۶۰ ملیت جهان دانش آموز دارد و این تلفیق بین المللی از دانش آموزان باعث بوجود آمدن فضایی از صمیمیت و هماهنگی بین آنها شده است به طوری که دانش آموزان ، معلمان و کارمندان یک خانواده متحد محسوب می شوند.

در مدرسه سیفول Sayfol آموزش به زبان انگلیسی می باشد و دانش آموزان به گسترش کامل پتانسیل هایشان در زمینه اجتماعی ، احساسی و فیزیکی تشویق می شوند.

براساس سیستم استاندارد آموزشی دانش آموزان در سال آخر آموزشی برای مدارک عمومی پایه O و پایه A که بوسیله دایره امتحانات دانشگاه لندن است معرفی می گردند.

مدرسه سیفول Sayfol باعث بالا بردن سطح اعتماد به نفس کودکان می شود. اعضا خانواده سیفول طوری تربیت می شوند که می توانند به راحتی در محیط های اجتماعی و موقعیتهای واقعی به راحتی برخوردی اجتماعی واقعی و نه تئوری داشته باشند و بتوانند به راحتی احساسات خود را در هر زمان کنترل کرده و انرژی خود را جمع کرده و در مسائل مختلف به صورت هوشمندانه بکار ببرند و به هدف های والای زندگی دست یابند.

هیچ موفقیتی بدون نظم بدست نمی آید . دانش آموزان با قرار گرفتن در شرایط ایده آل نظم شخصی را یاد گرفته و نحوه به کار گیری نظم و انضباط را در کلیه امور خود نیز یاد می گیرند. در تمامی اوقاتی که دانش آموزان در مدرسه هستند یاد می گیرند که چگونه به یکدیگر احترام بگذارند و رفتار خود را طبق بالاترین اصول ادب حفظ کنند. این زیر ساختار برای مراقبت از کودکان و تربیت آنها برای برخوردهای اجتماعی بسیار مهم است.

در مدرسه سیفول Sayfol هر سطح آموزشی مطابق استانداردهای بهداشتی تعیین شده است. یکی از باورهای مدرسه کمک به دانش آموزان برای یاد گیری تصمیم گیری و تفکر در مسیر مستقیم است و غلبه بر مشکلات و کمبودهایی است که ممکن است در زندگی واقعی با آن روبرو شوند و می توانند در موقعیت های پیچیده آینده بهترین برخورد را داشته باشند.

اهداف آموزشی :

مدرسه سیفول Sayfol نه تنها به کیفیت بالای آموزشی می اندیشد بلکه درتلاش است که سطح آموزشی را تا سطحی عالی بالا ببرد و دانش آموزان را برای ورود به جامعه بزرگتر آماده کند. هر دانش آموزی که در مدرسه سیفول Sayfol درس می خواند در تمام مدت تحصیل از نظر بهداشتی و سلامتی مورد رسیدگی دقیق قرار می گیرد. در این موسسه حتی ظاهر دانش آموزان نیز بسیار مهم و مورد توجه است نوع لباس، آراستگی ظاهری، بهداشت شخصی، آرایش مو و به طور کلی ظاهر کودکان مورد رسیدگی دقیق قرار می گیرد.

مهدکودک :

در مدرسه سیفول Sayfol از کودکان ۲ ماهه تا ۵/۲ ساله نگهداری می شود. مدت حضور کودکان در طول روز تا بعد از ظهر است.کودکان می توانند از ساعت ۷:۳۰  تا ۲ بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه در  مدرسه باشند و زمان را نیز خود والدین تعیین می کنند. در اینجا کودکان با بهترین سرگرمی ها و بالاترین توجه  نگهداری می شوند.

مهدکودک وابسته به مدرسه سیفول Sayfol محیطی امن و ایمن همانند خانه برای کودکان ایجاد کرده است و به کودکان این فرصت داده می شود تا تمام تجربیات مهم زندگی را از این محیط فرا گیرند.

با در نظر گرفتن فعالیتهای مهیج و محرک و محیطی فعال و پویا کودکان می توانند یادگیری را تا حد بالایی درک کنند. کلاسها بسیار کوچک بوده و حداکثر از ۱۵ نفر تشکیل می شود و تمامی امکانات رفاهی برای کودکان در نظر گرفته می شود. این کلاسها از ۸ صبح تا ۱۲ ظهر ادامه دارد.

برنامه های آموزشی موسسه شامل موارد زیر است :

 •        تمرینات زندگی
 •        مهارت های حسی
 •        آموزش تربیت بدنی
 •        رقص
 •       علوم طبیعی
 •       حسابداری
 •       انگلیسی
 •       ریاضیات
 •       هنر
 •       آواز

در این سطح آموزشی دانش آموزان ۵ تا ۷ ساله نگهداری می شوند و معلم سعی می کند محیط کلاس را به محیطی شاد و مفرح تبدیل کند و فضای کلاس را برای بهره گیری از بهترین تجربیات باز بگذارد.

در این موسسه کودکان و نوجوانان مورد انتقادهای آموزشی قرار می گیرند تا در حین بالا بردن حس رقابت برای برخوردهای اجتماعی آینده نیز آماده شوند.

اعضا خانواده مدرسه سیفول Sayfol نه تنها اعضای ثابتی در مدرسه هستند بلکه یکی از واحدهای خانوادگی محسوب می شوند که در کل جامعه به حساب می آید. کودکانی که در مدرسه سیفول Sayfol آموزش دیده اند در مورد مسئولیتهای خود آگاهی کامل دارند و احترام به حقوق دیگر افراد را در محیط آموزشی یاد می گیرند، در مورد نیازهای افراد جامعه اطلاعات کافی به دست می آورند به ویژه افرادی که نسبت به بقیه شانس کمتری دارند مانند افراد پیر و معلولین یا افراد بیمار که در جامعه زندگی می کنند و آشنایی با وظایف که هر کدام از افراد جامعه در مقابل این افراد باید انجام دهند را فرا می گیرند.

آنها یاد می گیرند که هر کسی در جامعه موظف به رعایت حقوق دیگران است و باید نیازهای افراد را به خوبی درک کند و بدون گذراندن آموزش های لازم نمی تواند به این درک بالا برسد. این محیط آموزشی باعث رشد افراد با مسئولیت برای جامعه فردا می شود.

مدرسه همچنین دارای برنامه های زیر نیز می باشد :

 • ESL برای دانش آموزان از دبستان تا دبیرستان
 • TOEFL
 • برنامه تعیین رشته در ۷ سال
 • برنامه های کار آموزی برای دانش آموزان سال ۱۰
 • راهنمایی و مشاوره شغلی
 • مشاور تحصیلی
 • تعیین سطح بین المللی
 • کامپیوتر

برنامه های آموزش زبان به صورت فشرده :

در مدرسه سیفول Sayfol امکانات ویژه ای برای دانش آموزان در بدو ورود ایجاد می شود که می توانند با بهره گیری از این امکانات زبان انگلیسی خود را تا حد زیادی بالا ببرند.

در سطح متوسطه دانش آموزان این موسسه به آموزشی بر پایه تعلیمات خاص معلمان دست می یابند بر اصول تدریس به شیوه مشورت متمرکز شده و با بکار گیری مهارت ها ، دانش و تجربیات موسسات بزرگی مانند London General Certification از سطح صفر به A می رسند.

در سطوح پایین تر موضوعات زیر مطرح می شود:

 •        زبان انگلیسی
 •        تاریخ
 •        ادبیات انگلیسی
 •        ریاضی
 •        جغرافی
 •        هنر
 •        حسابداری
 •        تجارت
 •        مطالعات تجاری
 •        مطالعات اسلامی
 •        بیولوژی انسانی
 •        مطالعات اخلاق
 •        زبان ژاپنی
 •        مهارتهای اجتماعی
 •        فرانسه

در سطوح بالاتر که برای دانش آموزان بالاتر از ۱۰ یا ۱۱ سال تعیین می شود به دانش آموزان این اجازه داده می شود که هدف خود را از درس خواندن پیدا کرده و در همان زمینه ادامه دهند. این جلسه نیازهای فردی دانش آموزان را در سطحی عالی ایجاب می کند و این حق را به دانش آموز می دهند که برای آینده خود تصمیم بگیرند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

 •        گزارش آخرین وضعیت تحصیلی
 •        فتوکپی از تمام صفحات گذرنامه – شناسنامه و کارت شناسایی
 •        دو قطعه عکس پاسپورت سایز
 •        تکمیل دفترچه ثبت نام
 •        هزینه ثبت در مدرسه ۳۸۰۰ رینگت و غیر قابل برگشت می باشد

ترم های تحصیلی مدرسه :

شهریور تا آذر ماه

ترم اول

دی ماه تا فرورین ماه

ترم دوم

اردیبهشت تا تیر ماه

ترم سوم

ساعات درسی مدرسه :

۷٫۳۰ – ۵٫۳۰ pm

مهدکودک

۸٫۰۰ – ۱۲٫۳۰ pm

آمادگی پیش از دبستان

۷٫۳۰ – ۲٫۰۰ pm

دوره ابتدایی
۷٫۳۰ – ۲٫۰۰ pm

دوره دبیرستان

جدول شهریه ها

هزینه ثبت نام

RM 500

ماهانه

RM 600

آمادگی پیش از دبستان  هزینه ثبت نام ۳۸۰۰  رینگت (غیر قابل بازگشت)

شهریه مهد کودک

RM 2,500

شهریه میانی

RM 2,800

هنر و کاردستی

RM 200

کامپیوتر

RM 300

زمان

۸٫۰۰ a.m – ۱۲٫۳۰ p.m

ابتدایی / دبیرستان

هزینه ثبت نام RM 3,500

۶,۰۰۰ رینگت هزینه پانسیون هر ترم

هزینه ترمی (RM)

گروه سنی

سال تحصیلی

ودیعه

۳,۵۰۰

۵ – ۶

Primary 1

یک ترم تحصیلی

۳,۵۰۰

۶ – ۷

Primary 2

یک ترم تحصیلی

۳,۸۰۰

۷ – ۸

Primary 3

یک ترم تحصیلی

۴,۰۰۰

۸ – ۹

Primary 4

یک ترم تحصیلی

۴,۲۰۰

۹ – ۱۰

Primary 5

یک ترم تحصیلی

۴,۵۰۰

۱۰ – ۱۱

Primary 6

یک ترم تحصیلی

۵,۰۰۰

۱۱ – ۱۲

Year 7

یک ترم تحصیلی

۵,۰۰۰

۱۲ – ۱۳

Year 8

یک ترم تحصیلی

۵,۵۰۰

۱۳ – ۱۴

Year 9

یک ترم تحصیلی

۶,۵۰۰

۱۴ – ۱۵

Year 10

یک ترم تحصیلی

۶,۵۰۰

۱۵ – ۱۶

Year 11

یک ترم تحصیلی

 مدرسه بین المللی سان وی Sunway

تحصیل در مدرسه بین المللی Sunway  مزایای زیادی در بر دارد اولین هدف این موسسه ایجاد محیط آموزشی برای دانشجویان با هر پیشینه تحصیلی و آموزشی در هر نقطه  ار جهان می باشد. محیط آموزشی جهانی که دانش آموزان را برای جامعه آموزشی جهانی آماده می سازد.

مدرسه بین المللی Sunway  در تلاش است تجربیاتی گرانبها در اختیار دانش آموزان قرار دهد تا در موقعیت های آینده بهترین بهره   را داشته باشند. مدرسه بین المللی Sunway با بهره گیری از بهترین روشهای آموزشی فرصتهای بی نظیری را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا جهان پیرامون خود را بهتر بشناسند.

مدرسه بین المللی Sunway در ژانویه ۲۰۰۸ افتتاح شد.

در مدرسه بین المللی Sunway از مقطع ۷ تا ۱۱ (دوره راهنمایی و دبیرستان) ارائه می شود که این موسسات زیر نظر مستقیم وزرات آموزش ایالت Ontario کانادا فعالیت می نماید. بعد از گذراندن سال ۱۱ دانش آموزان می توانند در سال ۱۲ معادل پیش دانشگاهی شرکت نمایند و دیپلم Ontario Secondary School Diploma (OSSD) اخذ نمایند. این مدرک از اعتبار جهانی برخوردار بوده و می توانند در کلیه دانشگاه ها در سراسر دنیا شرکت نمایند.

مدرسه بین المللی Sunway دارای مجهزترین خوابگاه ها در نزدیکی بندر Sunway   می باشد.

برنامه های آموزشی مدرسه بین المللی Sunway بر طبق استانداردهای شعبه اصلی خود در کانادا تنظیم شده است و دانش آموزان ملزم به شرکت در آزمون نمی باشند و به جای آن تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری مطالبی می کنند که در کلاس آموزش داده می شود.

ارزیابی و برآورد میزان یادگیری دانش آموزان در مدرسه بین المللی Sunway نیز متفاوت است. ۷۰ درصد برپایه ارزیابی واحد درسی در زمان آموزش می باشد و ۳۰ درصد نیز آزمون پایان ترم، که این آزمون نهایی یا به صورت یک امتحان است و یا به صورت ISU  یعنی بدون امتحان برگزار می شود. ازمون بعد از اتمام هر درس برگزار می شود. این روش به دانش آموزان اجازه می دهد به صورت مداوم در حال پیشرفت باشند و با ارزیابی مداوم آموخته ها می توانند نقاط ضعف خود را دانسته و درصدد رفع آن برآیند. این روش همچنین به دانش اموزان ، والدین و معلمین میزان درک واقعی دانش آموزان از مبحث تدریس شده را می دهد .

مدرسه بین المللی Sunway با فراهم آوردن بهترین امکانات رفاهی و آموزشی محیطی امن برای دانش آموزان خلاق و مبتکر ایجاد می کند تا به راحتی با به کاربردن مهارت های ذاتی خود حرکتی رو به جلو را آغاز نمایند و با ورود به دانشگاه بتوانند بهترین آینده شغلی را برای خود رقم بزنند.

تمامی دروسی که در مدرسه بین المللی Sunway ارائه می شود از بهترین شیوه های آموزشی با در نظر گرفتن تکنولوژی بالا و سیستم های ویژه ای طراحی می شود. این سیستم آموزشی از طریق آموزشهایی از طریق اینترنت به صورت online انجام می شود که دانش آموزان از طریق کامپیوتر شخصی خود می توانند به آخرین مقالات مربوط به همان موضوع رجوع کنند.

مدرسه بین المللی Sunway با فراهم آوردن محیط آموزشی ویژه فرصتهای آینده دانش آموزان را تا حد زیادی افزایش می دهد و آنها را برای رویارویی در زندگی واقعی آموزش می دهد.

مدرسه بین المللی Sunway که شعبه اصلی آن در کانادا واقع شده است محیط آموزشی پیشرفته ای را فراهم می اورد این شیوه شامل روشهای پرسش و پاسخ، فکر کردن به شیوه انتقادی، مسئولیت پذیری اجتماعی و واکنش های تجربی هستند که به طور روزمره در مدرسه بین المللی Sunway به آنها آموزش داده می شود.

مدرسین مدرسه بین المللی Sunway کلاس خود را به شیوه ای اداره می کنند که دانش آموزان در هر لحظه با بکارگیری پتانسیل ذهنی خود مطالب را به بهترین حالت یاد بگیرند و بتوانند از این دانش به دست امده در زندگی اجتماعی نیز بهره ببرند.

یکی از مهمترین ارزشهایی که در مدرسه بین المللی Sunway به دانش آموزان تاکید می شود احترام به دیگران و خود می باشد. مسئولین مدرسه بین المللی Sunway دانش آموزان را افرادی مسئولیت پذیر و مفید برای جامعه تربیت می کنند که دانش آموزان از یافته های خود نه تنها در مدرسه بلکه در اجتماع هم به درستی استفاده نمایند. هدف اصلی و نهایی مدرسه بین المللی Sunway ایجاد افرادی سالم برای بهبود جامعه می باشد.

مدرسه بین المللی Sunway علاوه بر ایجاد محیطی سالم برای آموزش مطالب علمی در صدد فراهم آوردن محیطی برای ایجاد تیمهای ورزشی مانند فوتبال، والیبال، بسکتبال، شنا، تنیس و … نیز می باشد تا دانش آموزان با شرکت در تیم های ورزشی بتوانند از لحاظ اجتماعی نیز آموزش ببینند.

در این مدرسه بین المللی مکان های ویژه ای برای انجام ورزشهای انفرادی نیز ایجاد شده است مانند سالنهایی مخصوص بولینگ، تیر و کمان، گلف، اسکی روی یخ و …

دانش اموزان مدرسه بین المللی Sunway می توانند در اوقات فراغت خود در فعالیتهای هنری نیز بپردازند مانند شرکت در کلوب های نقاشی، عکاسی، موزیک، نمایشنامه و … همچنین اگر دانش آموزانی در یکی از فعالیتهای هنری یاد شده مهارت و استعداد ویژه ای داشت می تواند به با کمک مسئولین مرکز بیش از گذشته بر روی استعداد ها و علایق خود کار کند.

مدرسه بین المللی Sunway یکی از مهم ترین وظایف خود را هدایت دانش آموزان در فعالیتهایی که پتانسیل ذاتی دارند می داند و مسئولین مدرسه بین المللی Sunway تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا دانش آموزان را در رسیدن به این بالندگی هدایت نمایند.

مدرسه بین المللی Sunway تنها با بکار بردن روشهای آموزشی که به سود دانش آموزان است آنها را برای رسیدن به موفقیت های آینده ترغیب و تشویق می نماید.

دانش اموزان با اخذ مدرک دیپلم از مدرسه بین المللی Sunway نه تنها از لحاظ علمی در سطحی مطلوب قرار دارند بلکه با شرکت در فعالیتهای فوق برنامه می توانند در دیگر زمینه ها نیز رشد نمایند. هدف از آموزش این تجربیات به دانش آموزان مدرسه بین المللی Sunway آماده ساری آنها برای زندگی در جامعه جهانی به عنوان یک شهروند مسئولیت پذیر است. این دانش آموزان در آینده می توانند با بکاربردن فعالیتهای اجتماعی جامعه را در وضعیت مطلوب هدایت نمایند.

در مدرسه بین المللی Sunway به طور طبیعی دانش آموزان را طوری تربیت می کنند که به خود و دیگران احترام می گذارند و افرادی با مسئولیت پذیری اجتماعی و فردی می باشند.

مدرسه بین المللی Sunway اولین مدرسه بین المللی در مالزی است که شیوه آموزشی شعبه اصلی خود در کانادا را پیش گرفته و با بکار گیری شوه های مدرن آموزشی دانش آموزان را برای شرکت در دانشگاه های بین المللی و معتبر در سراسر دنیا آماده می سازد.

بالاترین هدف مدرسه بین المللی Sunway آماده کردن دانش آموزان برای شرکت در مدارج علمی بالاتر می باشد. برنامه آموزشی که در مدرسه ارائه می شود با توجه به بهترین استاندارد های جهانی طراحی شده است و تمامی دانشگاه ها در سراسر دنیا مدرک اراده شده در این مدرسه را معتبر می دانند.

مسئولین مدرسه بین المللی Sunway در نظر دارند با گسترش برنامه های آموزشی در سالهای آینده شیوه نوینی از آموزش را به کار گیرند تا دانش اموزان با فرصتهای طلایی بیشتری روبرو شوند.

مسئولین مدرسه Sunway در ابتدای هر سال تحصیلی جلسه آشنایی با والدین برگزار می نمایند که در آن جلسه به طور کامل اهداف و روشهای آموزشی را با والدین د میان گذاشته و با رویی گشاده به تمامی پرس های آنها پاسخ می گویند.

ملزمات پذیرش

مدرسه بین المللی Sunway برای افرادی در نظر گرفته شده است که دوره ابتدایی را پشت سر گذاشته و برای ورودبه سال تحصیلی ۷ تا ۱۱ (دوره دبیرستان) آماده می شوند.

دانش آموزان در بدو ورود در آزمون تعیین سطح شرکت نموده ومیزان مهارت آنها از زبان انگلیسی مشخص می شود این آمزون به آنها کمک می کند تا در بهترین مکان برای یادگیری قرار گیرند.

در بعظی مواقع مصاحبه ای حضوری هم برای تایید تست تعیین سطح صورت می گیرد.

تاریخ شروع کلاسها:

شروع ترم مدرسه Sunway

سطح ۷ و ۸

ژانویه

سطح ۹ ، ۱۰ و ۱۱

ترم اول

ترم دوم

ژانویه

ژوئن

 مدرسه بین المللی Alice Smith

یکی از بزرگترین و بهترین مدارس انگلیسی در منطقه جنوب شرق آسیا مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  است. مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  در کوالالامپور واقع شده است و با توجه به امکانات و تسهیلات که ارائه می دهد برای گروه سنی ۳ تا ۱۸ سال بسیار مناسب است.

مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  با در نظر گرفتن مجهزترین تیم آموزشی یکی از بهترین مدارس شناخته شده است و سال تحصیلی جدید خود را از سپتامبر ۲۰۱۰ آغاز خواهد کرد.

محیطی شاد و بسیار خوب در مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  برای دانش اموزان فراهم شده است .دانش آموزان برای برخوردی حرفه ای باید مبتکر بوده تا بتوانند اطلاعات به روز شده برابر با مدارس اروپایی را بسیار راحت به دست آورند. و دانش آموزان همچنین باید کاملا کوشا، پرانرژی و پور شور و شوق باشند تا فرصت بهره گیری از بالاترین کیفیت آموزشی مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  را به دست بیاورند.

مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  در سال ۱۹۴۶ در دو بخش ایجاد شد. واحد اول در خیابان Bellamy برای کودکان ۳ تا ۱۱ سال و واحد دوم در نزدیکی پارک Equine برای نوجوانان از ۱۱ تا ۱۸ سال ایجاد شده است. این موسسه بر طبق برنامه آموزشی مدون انگلیسی  طوری برنامه ریزی شده است که دانش آموزان بین المللی به راحتی می توانند در این موسسه ادامه تحصیل دهند.

در حدود ۷۶۰ دانش آموز از سن ۳ تا ۱۱ سال در برنامه آموزشی مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  شرکت می کنند.

مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  توسط یک مدیر و ۴ نایب رئیس اداره می شود.

کلاس آمادگی پیش دبستانی نیز در این مدرسه برگزار می شود. هر کلاس مشتمل بر ۲۲ دانش آموز است و در هر رده سنی ۵ کلاس آموزشی برگزار می شود.

کلاسهای فوق برنامه نیز آموزشهای نظیر

 •        ICT
 •        موزیک
 •        کلاسهای ورزشی
 •        زبانهای خارجی

به کودکان داده می شود تا در حدی مناسب این آموزشها را گذرانده باشند.

در کمپ نوجوانان که در نزدیکی پارک  Equine واقع شده است تنها کودکان ۱۱ تا ۱۸ سال برای GCSE و AS در سطح A شرکت می نمایند.

مدیریت و معاونین باتجربه و برجسته این مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  دارای تجربه مدیریت مدارس بین المللی نظیر انگلیس، ارژانتین، مصر، کنیا، فیلیپین، اسپانیا، تایلند و مالزی می باشند و به صورت تیمی با مدیران داخلی همکاری و فعالیت می کنند.

تمرکز اصلی در مدرسه بین المللی الیس اسمیت Alice Smith  بین المللی آموزش و یادگیری است و هر برنامه درسی توسط یک راهنما ارائه می شود که در تمامی مدت به دانش اموزان کمک می کند، هدف اصلی ایجاد فرصت های مناسب برای دانش آموزان برای رسیدن به آموزش و یادگیری در سطحی است که توانایی آن را دارند و می توانند به راحتی از عهده آن بر آیند.

شروع ترم سال ۲۰۱۱ – ۲۰۱۲

ترم اول

ترم دوم

ترم سوم

۷ سپتامبر

۵ ژانویه

۱۶ آپریل
 معرفی موسسه آموزشی AISM

مدرسه بین المللی AISM  اولین و تنها مدرسه بین المللی با محیط کاملا استرالیایی است. دانش آموزان از دوره آمادگی ( ۳ سالگی) برای ۱۲ سال یا به عبارتی تا ۱۸ سالگی می توانند از مزایای تحصیل در این مدرسه استفاده نمایند و مهارتهای آموزشی لازم را کسب نمایند. مربیان و معلمان با تجربه که با دقت انتخاب شده اند استاندارهای لازم آموزش در این مدرسه را دارند.

دانش آموزانی که از مدرسه بین المللی AISM  فارغ التحصیل می شوند می توانند به راحتی به موسسات عالی منتقل شوند.

تقویم و ساعات کلاسی همانند مدارس استرالیایی تنظیم شده است. از ساعت ۸:۳۰ تا ۳:۳۰ می باشد.

مدرسه بین المللی AISM

تمامی دانش آموزان که در مدرسه بین المللی AISM  ثبت نام کرده اند از کشورهای مختلف هستند و می توانند از کلیه مزایای تحصیلی استفاده نمایند.

تمامی دانش آموزان غیر انگلیسی زبان مهارت های زبانی خود را با قرار گیری در موقعیت های ویژه و در کنار دیگر همکلاسی ها بالا می برند.

کلاسهای آموزشی فوق برنامه مدرسه بین المللی AISM  نیز  بعد از کلاس دوبار در هفته تشکیل می شود . از آنجایی که برنامه ها در هر نیمسال تغییر می کند دانش آموزان می توانند در فعالیتهای داخلی و خارجی مدرسه نیز شرکت نمایند که شامل فوتبال، شنا، کاراته، شطرنج و … شرکت نمایند. علاوه بر این تیم ها ورزشی مختلف می توانند در مسابقاتی که بین مدارس برگزار می شود نیز شرکت نمایند. که این فعالیتها مانند ورزشهای قهرمانی در مدارس کوالالامپور برگزار می شود.

دانش آموزان مدرسه بین المللی AISM  به راحتی در برنامه دیگر نیز شرکت می کنند. این برنامه های جنبی در بالا بردن فعالیتهای دانش آموزان بسیار کمک می کند.
هدف:

مدرسه بین المللی AISM  کاملا استرالیایی در فکر ایجاد بستر مناسبی برای آموزش دختران و پسران برای آشنایی با تجربیات آموزشی به روز دنیا و  کسب آمادگی ورود به آیند ه ای برتر است. مدرسه بین المللی AISM  برای فرهنگ ها و نهاد ها و شرایط مختلف برنامه ریزی شده است. برنامه های آموزشی و فعالیتهای فرا آموزشی برای رشد آینده آنها بسیار مناسب است.

سال تحصیلی :

زمان شروع کلاسها مطابق مدارس در استرالیا تنظیم شده است.

در گذشته، والدین استرالیایی در کوالالامپور فرزند خود را به مدارس بین المللی آمریکایی و یا اروپایی که شروع ترم تحصیلی آن در ژوئن و سپتامبر بود می فرستادند. تعداد زیادی از دانش آموزان به خاطر هماهنگی با این شرایط ویژه یک سال تحصیلی را از دست می دادند تا بتوانند در این شرایط جدید قرار گیرند. سال تحصیلی مدارس بین المللی استرالیایی در ژانویه و دسامبر هماهنگ با مدارس نیوزلند و استرالیا است.

و این یکی از مزایای تحصیل در این مدرسه می باشد.

هزینه و شهریه سال تحصیلی ۲۰۱۰

 

سالهای تحصیلی
 
هزینه هر ترم
ودیعه *
 
هزینه تجهیزات هر ترم
 
هزینه کمپ
پیش دبستانی ۳ روز در هفته
۳,۶۵۶٫۰۰
۶,۰۹۳٫۰۰
پیش دبستانی ۵ روز در هفته
۶,۰۹۳٫۰۰         
۶,۰۹۳٫۰۰
مهدکودک
۷,۱۳۲٫۰۰
۷,۱۳۲٫۰۰
۲۵۰
سال ۱
۷,۴۵۶٫۰۰
۷,۴۵۶٫۰۰
۲۵۰
                            سال ۲
۷,۷۱۰٫۰۰
۷,۷۱۰٫۰۰
۲۵۰
سال ۳
۸,۲۵۸٫۰۰
۸,۲۵۸٫۰۰
۲۵۰
۳۰۰
سال ۴
۸,۶۴۴٫۰۰
۸,۶۴۴٫۰۰
۲۵۰
۵۰۰
سال ۵
۹,۲۴۳٫۰۰
۹,۲۴۳٫۰۰
۲۵۰
۷۵۰
سال ۶
۹,۷۲۱٫۰۰
۹,۷۲۱٫۰۰
۲۵۰
۷۵۰
سال ۷
۱۰,۵۷۰٫۰۰
۱۰,۵۷۰٫۰۰
۲۵۰
۱,۰۰۰
سال ۸
۱۱,۰۴۸٫۰۰
۱۱,۰۴۸٫۰۰
۲۵۰
۱,۰۰۰
سال ۹
۱۲,۰۸۶٫۰۰
۱۲,۰۸۶٫۰۰
۲۵۰
۲,۰۰۰
سال ۱۰
۱۲,۵۱۱٫۰۰
۱۲,۵۱۱٫۰۰
۲۵۰
۲,۶۰۰
سال ۱۱
۱۳,۳۹۶٫۰۰
۱۳,۳۹۶٫۰۰
۲۵۰
۲,۳۰۰
سال ۱۲
۱۷,۸۶۲٫۰۰
۱۷,۸۶۲٫۰۰
۳۳۳
۸۰۰

هزینه های ثبت نام

شهریه
درخواست

۱۰۰۰
پذیرش

۲۰,۰۰۰
مالیات

۱,۰۰۰
هزینه ELS برای دانش آموزانی که نیاز به گذراندن دوره های زبان دارند

۳,۰۰۰

تاریخچه مدرسه بین المللی ELC

مدرسه بین المللی ELC  همزمان با دبیرستان  در سال ۱۹۸۷ با ۵ دانش آموز و ۶ معلم تشکیل شد. این مدرسه با هدف تربیت خردسالان در گروه سنی ۳ سال زیر نظر دکتر کالو و دکتر غزالی ایجاد شد.

در سال ۱۹۶۱ برای اولین بار دانش آموزانی در دبیرستان ثبت نام کردند. در ژوئن ۱۹۹۲ به این آموزشگاه اجازه ثبت نام دانش آموزان بیشتری در مقطع ابتدایی داده شد.

مدرسه بین المللی ELC  دارای دو محوطه جداگانه برای مقطع ابتدایی و دبیرستان است.

تا سال ۱۹۹۵ تصمیم بر این بود که دوبخش ابتدایی و دبیرستان را در یک مرکز گردهم بیاورند اما در سال ۱۹۹۷ این موسسه شعبه جدید را در منطقه Sungai Buloh در ایالت  Selangorایجاد کرد و در ۷ مارچ ۱۹۹۸ وزیر آموزش مالزی این مدرسه را تایید کرد.

هدف اصلی مدرسه بین المللی ELC  تربیت دانش آموزان به زنان و مردانی موفق با توانایی قبول مسئولیت های سنگین در آینده است. بر طبق مستندات موجود نیز در این امر به طور کامل موفق بوده است.

مقدمه :

مدرسه بین المللی ELC  محیطی را برای یادگیری بهتر ایجاد می نماید که دانش آموزان بتوانند به راحتی تمام برای مسئولیتها، فرصت ها و موقعیت های دوران بزرگسالی خود آشنا شوند و همواره برای ایجاد محیطی مناسب برای آموزش به همه دانش آموزان نهایت سعی و تلاش را بکار می بندد.

مدرسه بین المللی ELC  با قرار گیری در گروه های کاملا حرفه ای بر روی اصول استانداردهای اکادمیک و اجتماعی قرار می گیرند.

علاوه بر این، دانش آموزان در خلال مدتی که در این مدرسه تحصیل می کنند روشهای مقابله با کلیه رفتارهای اجتماعی منفی را فرا می گیرند.

کلیه روشها و موضوعات آموزشی این موسسه برابر با استانداردهای انگلیس و مالزی است طوری که دانش آموزان را برای انجام بهترین در آینده آماده می کنند و به طور پیوسته آنها را در انجام بهتر مواردی که موظف به انجامش هستند راهنمایی می کند.
جدول زمانبندی آموزشگاه :

هر سال تحصیلی به سه ترم تقسیم می شود که ترم اول در سپتامبر آغاز می شود و هر ترم تقریبا ۱۲ تا ۱۴ هفته به طول می انجامد.

ترم اول : سپتامبر تا دسامبر

ترم دوم : ژانویه تا اپریل

ترم سوم : آپریل تا جولای

ساعات کلاسی :

این زمان بندی کلاسی برای هم کلاسهای ابتدایی و هم دبیرستان است :

دوشنبه تا پنجشنبه  از ۸:۱۵ تا ۳:۳۰

روزهای جمعه از ۸:۱۵ تا ۱:۰۰

تسهیلات مدارس :

این مدرسه در محیطی به مساحت  ۲۴٫۰۰۰ متر مربع ساخته شده است. از ساختمان اصلی تشکیل شده است و تسهیلات شامل مواد زیر را دارا می باشد :

زمین ورزش به مساحت ۸۰۰ متر مربع

استخر

استخر کودکان

محوطه بازی برای کودکان خردسال

سالن بسکتبال

سالن والیبال

اتاق سمعی بصری

سالن کتابخانه

آزمایشگاه تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات

آزمایشگاه طراحی تکنولوژی

سالن مطالعه

اتاق طراحی

اتاق موزیک

موضوعات مورد بحث در مدرسه :

به طور کلی د انش آموزان به گروه های مختلف تقسیم می شوند تا توانایی کودکان در فعالیتهای اجتماعی بالا برود.

مدرسه بین المللی ELC  برای رسیدن به مهارت های بالاتر و به دست آوردن حس مسئولیت در کودکان برنامه های خاصی در نظر گرفته شده است که آنها را به صورت قانونمند با عملکرد اجتماعی آینده آشنا می سازد.

قوانین مدرسه بین المللی ELC

مدرسه بین المللی ELC  بستری مناسب برای جوانان و کودکان برای شکل گیری شخصیت آینده آنان و مسئولیت پذیری در آینده است. در این مدرسه از دانش آموزان انتظار می رود:

از اینکه یکی از اعضاء خانواده مدرسه بین المللی ELC  هستند به خود ببالند و احساس غرور کنند.

تمام مدت اصول اخلاقی را رعایت کرده و مبادی اداب باشند.

احترام خاصی برای مدرسه، معلمان و دیگر همکلاسی ها قائل شوند.

علاوه بر مراقبت از خود از حقوق دیگران نیز دفاع کنند.

دانش آموزان نیز موظف به رعایت تمامی حقوق و قوانین منعقد شده در مالزی هستند که این قوانین شامل عدم مصرف دخانیات و الکل می باشد.

قوانین و مقررات مدرسه باید توسط تمامی دانش آموزان رعایت شود.

دانش آموزان موظف به تهیه تمامی وسایل و کتب مدرسه برای تمامی کلاسها هستند.

هیچ یک از دانش آموزان اجازه ترک کلاس را در ساعت مقرر شده در مدرسه ندارند مگر با اجازه یکی از کارمندان مدرسه.

همه دانش آموزان باید در ساعت تعیین شده در کلاس حضور یابند.

دانش آموزانی که قوانین مدرسه را رعایت نکنند ممکن است از مدرسه اخراج شوند و برای این مورد هیچ نوع مذاکره ای صورت نمی گیرد.

والدین در اواسط هر ترم گزارش کاملی از وضعیت فرزند خود از مدرسه بین المللی ELC  دریافت می کنند و علاوه بر این برنامه ملاقات با معلمان را دارند که می توانند از آنها در مورد وضعیت درسی فرزند خود جویا شوند. در این جلسات کارنامه هایی به والدین داده می شود که در آن علاوه بر نمره هایی که دانش آموزان در طول دوره ها کسب کرده اند وضعیت درک، عملکرد در هر موضوع درسی داده می شود.

والدین علاوه بر این جلسات در هر زمان دیگر هم می توانند با معلمان به صورت خصوصی جلسه داشته باشند.

این مدرس بخاطر جهت کسب استاندارد لازم  تعداد شاگردان را بسیار کم و اندازه کلاسها را بسیار کوچک در نظر گرفته است و  ظرفیت هر کلاس تقریبا ۱۹ نفر و کل دانش آموزان مدرسه ۶۰۰ نفر در نظر گرفته شده است.

کلاسهای آموزش زبان مدرسه بین المللی ELC  تنها برای دانش آموزان بین المللی و یا مالایی هایی که از وزارت آموزش لزوم داشتن این مدرک را دارند می باشد:

این ملزومات شامل موارد زیر است:

یکی از والدین خارجی باشد

دانش آموز برای بیش از ۲ سال در مدرسه ای خارج از مالزی درس خوانده باشند این دوره شامل ( پیش دبستانی و آمادگی نیز می باشد)

دانش آموزانی که والدین آنها برای کار در خارج از کشور در آینده ای نزدیک برنامه ریزی کرده اند.

والدینی که در زمره مالایی هایی قرار می گیرند که زمینه حرفه ای فعالیت آنها خارج از کشور است و قصد بازگشت به مالزی را دارند.

تمامی دانش آموزان باید برای ورورد به مدرسه بین المللی ELC  ازمون ورودی بدهند و در مصاحبه آن شرکت نمایند.

دانش آموزانی زیر ۱۰ سال که به طور رسمی ثبت نام کرده اند و در آزمون ورودی نیز شرکت کرده اند می توانند از سپتامبر سال جاری به مدرسه وارد شوند.

برای دانش آموزان ۱۱ ساله ثبت نام مستقیم وجود ندارد ولئ باید در آزمونهای IGCSE و GCSE و GCE که دو بار در سال برگزار می شود شرکت نمایند.

ملزومات جهت اخذ مجوز ورود برای ELC

دانش آموزانی که قصد ورود به مدرسه بین المللی ELC  را دارند باید در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند این آزمون شامل تست های نوشتاری، مصاحبه توسط معلمان ویژه است.

 • نتیجه پذیرش در آزمون ۵ یا ۷ روز کاری بعد اعلام می شود.
 • خاطر نشان می سازد مدرسه بین المللی ELC  به هیچ عنوان دانش آموزان با شرایط آموزشی ویژه را نمی پذیرد
 • هزینه و شهریه سال تحصیلی ۲۰۱۰
 • هزینه درخواست    : ۴٫۰۰۰ رینگت
 • هزینه ثبت نام  : ۳۰۰ رینگت
 • هزینه ودیعه : معادل یک ترم تحصیلی
 •  هزینه تکنولوژی : ۱۰۰ رینگت
 • هزینه بیمه : ۲۵ رینگت

 

سال تحصیلی

هزینه هر ترم تحصیلی

پیش دبستانی

۲۸۰۰

مهمان

۳۰۰۰

سال ۱

۳۵۰۰

سال ۲

۴۰۰۰

سال ۳

۴۵۰۰

سال ۴

۵۰۰۰

سال ۵

۵۵۰۰

سال ۶

۶۰۰۰

سال ۷

۷۰۰۰

سال ۸

۷۵۰۰

سال ۹

۸۵۰۰

سال ۱۰

۹۰۰۰

سال ۱۱

برنامه درسی ELC

در هر دو مقطع  ابتدایی و متوسطه، برنامه درسی  از انگلستا ن الگوبرداری شده است البته برخی دروس در مقطع دبستان با برنامه آموزشی بین المللی اولیه [ IPCنیز هماهنگ شده است.

دبستان

مطالب ارائه شده در اولیه عبارتند از :

 • هنر
 • جغرافیا
 • باهاسا مالزی
 • تاریخ
 • زبان انگلیسی
 • ریاضیات
 • چینی
 • موسیقی
 • مطالعات کامپیوتر
 • فرانسه
 • Ugama (مسلمانان مالزی فقط)
 • دبیرستان
 • موضوعات مطرح شده در ثانویه عبارتند از :
 • حسابداری
 •  هنر و طراحی
 •  باهاسا مالزی
 •  زیست شناسی
 • مطالعات بازرگانی
 • شیمی
 • چینی
 • مطالعات کامپیوتر
 • طراحی و صنعت
 • زبان انگلیسی
 • زبان و ادبیات انگلیسی
 • فرانسه
 • جغرافیا
 • تاریخ
 • ریاضیات
 • فیزیک
 • ریاضی محض

مدرسه بین المللی موتیارا  Mutiara

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara در ۸ ژانویه ۱۹۹۷ با ۶۹ دانش آموز و ۱۶ مربی آغاز به کار کرد. مدیر موسسه جناب آقای Richard W. Yates در بدو ورود از کلیه دانشجویان شخصا استقبال می نماید و تضمین می کند که کلیه دانشجویان در محیطی شاد و مفرح از کیفیت بالای آموزشی برخوردار می باشند.

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara مجهز به آزمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست است و دارای لابراتوار کامپیوتر مطابق با تکنولوژی جهانی  و یک کارگاه و کتابخانه کوچک و سالن بسکتبال است و همچنین زمینی بسیار بزرگ برای بازی دانش آموزان دارد.

در طول یک سال مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara توانست بیش از ۲۰۰ دانش آموز از ۲۰ کشور جذب کند و در طول ۵ سال ثبت نام به ۵۰۰ نفر در سال از ۴۰ کشور جهان و تعداد کارمندان موسسه به ۴۰ نفر رسید.

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara به دنبال کیفیت است نه کمیت  البته مشخصا با بالا رفتن سطح کیفی مدرسه جذب دانش آموز نیز بیشتر می شود.

احداث لابراتوار های مجهز و یک استادیوم کوچک و توسعه کتابخانه و اتاق کتاب های منبع و کارگاه هایی با تجهیزات کامل و افزایش تعداد کلاسها در سالهای اخیر نیز خود گواه بر رشد کیفی مدرسه می باشد.

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara می تواند ادعا کند سطح کیفی مدرسه را به حد استانداردهای جهانی رسانده که دانش آموزان شرایط مطلوب یادگیری را داشته باشند.

برنامه های آموزشی

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara از ابتدا برنامه آموزشی کلی را برای تدریس انتخاب کرد.

هدف اصلی مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara این است که دانش آموزان از مدرسه و محیط آن لذت ببرند و یا ایجاد انگیزه در خود بتوانند بهتر و سریعتر به اهداف بلند مدت آموزشی برسند.

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara با بهره گیری از برنامه های آموزشی مدارس انگلیسی فرصت کافی را در اختیار دانش آموزان می گذارد که با پتانسیل کافی به فعالیتها فرا درسی بپردازند و بتوانند در کنار درس تجربیات آرزومند نیز داشته باشند.

برنامه های آموزشی و کیفیت آموزشی مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara هر ساله افزایش می یابد که دانش آموزان بتوانند با تجربیات نوین و منحصری از مدرسه خارج شوند.

گردشهای علمی، ایجاد مجموعه و گروه های آموزشی دانش آموزان در رقابتی سازنده وارد می کند این برنامه ها به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا بتوانند هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ تجربی رشد چشمگیری داشته باشند و با رعایت توازن های ایجاد شده در تجربیات زندگی آینده بهتر و هوشمندانه تر عمل نمایند.

برنامه های آموزشی مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara 6 ساله است و به شرح زیر می باشد:  

۱٫     Reception, Year 1 and Year 2 (KP1)

۲٫     Years 3 and 4 (KP 2)

۳٫     Years 5 and 6 (KP 2)

اخذ پذیرش از مدرسه بین المللی موتیارا

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara دانش آموزان را از سن ۴ سال به بالا پذیرش می کند. و زمانی که دانش آموزان قصد شرکت در سال اول را دارند باید در آزمون ورودی مدرسه شرکت نمایند

تمامی برنامه ها برابر با استانداردهای مدارس ملی انگلیس است و دانش آموز را با شیوه های تجربی و علمی آشنا می سازد و تاکید ویژه ای بر فعالیتهای فردی است. نحوه پیشرفت دانش آموزان به طور دقیق به اولیا اعلام می شود.

محیط آموزشی پیش دبستانی طری است که کودکان از بودن در آن لذت برده و مشتاق به یادگیری می شوند. در این زمان بهترین و ملموس ترین تجربیات به طور حرفه ای در اختیاز دانش آموزان قرار می گیرد.

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara فرصت های یادگیری بی شماری با شرایط ایده آل در اختیاز دانش اموزان قرار می دهد و پس از پایان دوره به طور خلاقانه می توانند تجربیات کسب شده را بکار گیرند.

برخی از فعالیت های خلاقانه که در مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara به کودکان اعلام می شود عبارتند از:

 •       ارتباط زبان و ادبیات
 •       پیشرفت در ریاضیات
 •       رشد خلاقیت
 •       رشد فیزیکی
 •       دانش و درک روشن از جهان
 •       رشد تجربی از طریق شرکت در گردشهای علمی

کلیه دانش آموزان در چهار زمینه مهارت های انگلیسی listening، speaking، writing و reading رشد می کنند و می توانند به راحتی در بیرون از محیط مدرسه نیز از یافته های خود استفاده نمایند.

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara بر پایه ریاضیات پیشرفته سطح وسیعی ار اطلاعات را در اختیاز دانش آموزان قرار می دهد و با بررسی مفاهیم عمیق و محیطی دوستانه سطح یادگیری دانش آموزان را افزایش می دهد.

بحث آموزشی در ابتدا به صورت تئوری به دانش آموزان گفته می شود و در نهایت بخش های قابل اعمال از طریق آزمایشگاه به طور عملی به آنها نشان داده خواهد شد.

به طور کلی دانش اموزان با قرار گیری در محیطی کاملا آموزشی و البته دوستانه به فهم وسیعی از دانش های علمی و تجربی دست می یابند.

از آنجایی که دانش آموزان باید به اطلاعات به روز شده در سراسر جهان دسترسی داشته باشند نیاز به یادگیری ICT نقش به سزایی در آینده دانش آموزان دارد. مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara برنامه وسیعی در جهت آموزش این طرح به دانش آموزان در نظر گرفته است.

 دانش آموزان علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی در مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara با زبان های دیگری از جمله موارد  ذیل نیز آشنا می شوند:

 •       فرانسه
 •       چینی
 •       بهاسای مالزی

مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara به طور مسئولانه بر تک تک دانش آموزان نظارت دارد. و در پایان هر ماه کارنامه ای کلی از وضعیت دانش آموز به والدین ارائه می دهد.

باارائه این کارنامه دانش آموز از وضعیت تحصیلی و نقاط قوت و ضعف خود با خبر شده و سعی در بر طرف نمودن آن می کنند.

در مدرسه ابتدایی بین المللی Mutiara علاوه بر دروس مطرح شده در دو زمینه تاریخ و جغرافی منطقه ای و جهانی نیز تدریس می شود.

دانش آموزان به اطلاعاتی جامع و دقیق در مورد جهان اطراق دست می یابند و محیط اطراف را بهتر می شناسند.

تربیت بدنی در محیط مدرسه این فرصت را برای دانش آموزان فراهم می آورد که در محیطی مفرح و شاد به غعالیت های ورزشی و آمادگی جسمانی بپردازند.

در محیط مدرسه دانش آموزان با قرار گیری در محیطی آرام موزیک را فراگرفته و با رشد خلاقیت های فردی می توانند به ایجاد ساختکاری بی نظیر نائل آیند.

هزینه تحصیل

هزینه درخواست

هزینه پذیرش برای کلبه دوره ها

هزینه پدیرش برای دانش آموزان جدید

ودیعه برابر یک ترم تحصیلی

ترم تحصیلی

هزینه های جانبی

جمع کل

مهمان

۲۰۰

۱۰۰۰

ـــــــــــ

۳۱۰۰

۳۱۰۰

۹۰

۷,۴۹۰

سال ۱

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۳۵۰۰

۳۵۰۰

۳۰۵

۱۲,۵۰۵

سال ۲

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۳۵۰۰

۳۵۰۰

۳۰۵

۱۲,۵۰۵

سال ۳

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۵۰۰۰

۵۰۰۰

۳۰۵

۱۵,۵۰۵

سال ۴

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۵۰۰۰

۵۰۰۰

۷۰۵

۱۵,۹۰۵

سال ۵

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۵۶۰۰

۵۶۰۰

۷۰۵

۱۷,۱۰۵

سال ۶

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۵۶۰۰

۵۶۰۰

۷۰۵

۱۷,۱۱۵

سال ۷

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۶۱۰۰

۶۱۰۰

۶۵۰

۱۸,۰۵۰

سال ۸

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۶۱۰۰

۶۱۰۰

۶۵۰

۱۸,۰۵۰

سال ۹

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۶۵۰۰

۶۵۰۰

۶۵۰

۱۹,۸۵۰

سال۱۰

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۸۵۰۰

۸۵۰۰

۶۵۰

۲۲,۸۵۰

سال۱۱

۲۰۰

۱۰۰۰

۴۰۰۰

۸۵۰۰

۸۵۰۰

۶۵۰

۲۳,۰۲۵

4 دیدگاه برای “تحصیل در مالزی – مدارس مالزی

  • با سلام وتشکر بابت بازدید از سایت ما
   متاسفانه اطلاعات خاصی در این زمینه در اختیار نداریم لطفا در صورت تمایل با موسسه تماس بگیرید تا برای اخذ اطلاعات مفید به شما شمارهای تماس مربوطه ارائه بشه

 1. بازخورد: خلاقیت در کلاس ها و مدارس ابتدایی | قهوه داغ!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text