تحصیل در مالزی – نحوه پذیرش – هزینه ها

mala10

تحصیل در مالزی

تحصیل در مالزی – نحوه پذیرش – هزینه ها

از جمله مزایای تحصیل در مالزی می توان به کیفیت بالای تحصیلی، اعتبار جهانی ، تنوع رشته ها ، تدریس به زبان انگلیسی، تحصیل ارزان قیمت به علت شهریه های ارزان و هزینه های پایین زندگی در مالزی اشاره نمود .

مخارج زندگی یک دانشجودر مالزی

مخارج روزانه دانشجویان در مالزی بسته به نیازها و سبک های زندگی آنهاست. یک تخمین تقریبی از هزینه های مسکن، غذا، کتاب، البسه، تفریح، جا به جایی و سایر مخارج برای یک دانشجو در ماه در کمترین حالت از( ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار) است.

 

رنکینگ جهانی دانشگاه های مالزی :

UPM

UTM

USM

UM

نام دانشگاه

۷۷۳

۷۵۸

۵۸۵

      ۸۵۰

رنکینگ

این رنکینگ از بین ۱۲۰۰۰ دانشگاه معتبر جهانی است  که  دانشگاههای فوق نمونه ای از دانشگاههای موجود در کشور مالزی است.

 تحصیلات زیر دیپلم در مالزی

 ‌‌در کشور مالزی‌ آموزش‌ کودکان‌ از ۴ تا ۵ سالگی‌ با دوران‌ آمادگی‌ آغاز می‌شود. تحصیلات‌ ابتدایی‌ در مالزی از ۶ سالگی‌ به‌ مدت‌ ۶ یا ۷ سال‌ است‌ که‌ در این‌ دوره‌ خواندن، نوشتن، ریاضیات‌ پایه‌ و علوم‌پایه اهمیت‌ ویژه‌ای‌ دارند  دانش‌آموزان‌ در مالزی دو امتحان‌ در سال‌های‌ سوم‌ و ششم‌ شرکت‌ می‌کنند. تحصیلات‌ دبیرستان در مازی‌ نیز به‌ دو دوره‌ ۳ ساله‌ تقسیم‌ می‌شود.

تحصیلات پیش دانشگاهی در مالزی

در مالزی دانش‌آموزان‌ در سه‌ سال‌ اول‌ دبیرستان‌ دروس‌ علوم‌ پایه، علوم‌ انسانی، هنر و آموزش‌های‌ صنعتی‌ را می‌گذراند و در پایان‌ آن‌ در امتحانات‌(PMR) شرکت‌ می‌کنند. دوره‌ دوم‌ نیز سه‌ سال‌ است‌ که‌ برای‌ ۲ سال‌ دانش‌آموزان‌ دروس‌ مشخصی‌ را انتخاب‌ می‌کنند و در امتحانات‌ SPM شرکت‌ می‌نمایند. برای‌ ورود به‌ دانشگاه‌های‌ مالزی‌ دانش‌آموزان‌ باید دوره‌ یکساله‌ دیگری‌ را بگذرانند و با موفقیت‌ در امتحانات‌ آخر سال‌ مدرک‌ STPM را بگیرند که‌ همان‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ در مالزی‌ است. این‌ مدرک‌ مشابه‌ مدارک‌ A Level در نظام‌ آموزشی‌ انگلستان‌ است.

دارندگان‌ مدرک‌SPM  مالزی می‌توانند در کالج‌های مالزی و پلی‌ تکنیک‌های مالزی، و دارندگان‌ مدرک‌STPM، می‌توانند در دانشگاه‌های مالزی ادامه‌ تحصیل‌ دهند.

دوره‌های‌ تحصیلی دانشگاههای مالزی

دوره‌هایی‌ که‌ منتهی‌ به‌ مدارک Diploma می‌شود سه‌ سال‌ تحصیل‌ و برای‌ Certificate  دو سال‌ تحصیل‌ در کالج‌ها و پلی‌ تکنیک‌های مالزی است. دوره‌های‌ سه‌ ساله طی‌ شده‌ در دانشگاه‌ها نیز که‌ به‌ مدرک‌ Diploma منتهی‌ می‌شود. معمولاً‌ با ۹۰ تا ۱۰۰ واحد (Credit) گذرانده‌ می‌شود.

افرادی‌ که‌ مدرک‌ Diploma  یا Certificate از کالج‌ها یا پلی‌تکنیک‌های مالزی داشته‌ باشند می‌توانند وارد دانشگاه‌های مالزی شوند.

Bachelor

که شامل‌ سه‌ تا چهار سال‌ تحصیل‌ است. این‌ مدرک‌ معمولاً‌ با گذراندن‌ ۱۵۰ تا ۱۸۰ واحد اخذ می‌شود. لازم‌ به‌ یادآوری‌ است‌ که‌ تعداد واحدها در دانشگاه‌های‌ گوناگون‌ مالزی یکسان‌ نیست.

 اخذ مدرک (Post Graduate Diploma (PGD نیز بعد از گذراندن‌ دوره‌های‌ Diploma به‌ مدت‌ یک‌ سال‌ میسر است‌ و در صورت‌ داشتن‌Certificate این‌ دوره‌ ۲ ساله‌ خواهد بود.

Master

 برای ورود به‌ این‌ دوره در دانشگاههای مالزی، امتحانی‌ صورت‌ نمی‌گیرد، بلکه‌ داشتن‌ مدرک‌ Bachelor  با معدل‌ حداقل‌Honours Second1 و معرف‌های‌ علمی‌ الزامی‌ است.

‌این‌ دوره‌ به‌ سه صورت‌ ارایه‌ می‌شود:

الف‌-_ درس‌ (Taught Course): این دوره شامل گذراندن ۳۰ تا ۳۳ واحد در دوره کارشناسی ارشد بوده و دانشجو پس از گذراندن واحدهای درسی موظف به ارائه یک پژوهش علمی در حد ۳ تا ۶ واحد بدون دفاع از آن به استاد راهنمای خود بوده و پس از انجام، موفق به دریافت مدرک Master می شود.

ب‌-_ درس و پژوهش (‌Taught Course and Research): دانشجو پس از گذراندن ۳۶ واحد که ۱۸ تا ۲۴ واحد آن پژوهش است موفق به دریافت مدرک Master می شود.

ج_ پژوهش (By Research) :در این حالت‌ کلاسی وجود نداشته و تنها ارائه پایان نامه پژوهشی لازم است که تمامی ۳۶ واحد مربوط به همین پایان نامه پژوهشی است.

در حالت‌ های ب و ج “درس و پژوهش” و “پژوهش”، دانشجو باید از رساله‌ تحقیقی‌ خود دفاع‌ کند و در صورت‌ موفقیت، موفق‌ به‌ دریافت‌ مدرک‌ از دانشگاه های مالزی می‌شود.

Ph.D

برای‌ ورود به‌ این‌ دوره‌ معدل‌ بسیار بالای‌ دوره Master الزامی‌ است. این‌ دوره‌ نیز به‌ دو صورتی‌ که‌ در مقطع‌ Master آورده‌ شد برگزار می‌شود. دانشجو باید حدود ۹۰ واحد بگذراند ۳۰ واحد به‌ پژوهش‌ و   ۹۰ واحد در قالب‌ پایان‌ نامه‌ پژوهشی‌ است.

ضمناً‌ در بعضی‌ از دانشگاه‌های مالزی‌ دانشجوی بسیار ممتاز و با معدل‌ First Class می‌تواند بعد از دوره‌ Bachelor ر دوره Ph.D.  تحصیل‌ کند. در این‌ دوره‌ نیز دفاع‌ موفقیت‌آمیز از پایان‌ نامه‌ پژوهشی‌ شرط‌ اعطای‌ مدرک‌ است.

تحصیل در کشور مالزی

 دانشگاه های مالزی به دو گروه خصوصی و دولتی تقسیم می شوند که ما به هر دو گروه می پردازیم.

نام بعضی از دانشگاه های خصوصی مالزی بدین شرح است:

(UCSI/UCTI/LIMKOK/KBU/TEYLOR`S)

در اینجا به شرح مختصری از دانشگاه های مالزی می پردازیم:

UCTI: این دانشگاه فقط در مقطع فوق لیسانس پذیرش می دهد و مدرک ارائه شده از دو دانشگاه صادر می شود،مدرک اول از دانشگاه مالزی و مدرک دوم از انگلستان.

UCSI: کلیه رشته های مهندسی،علوم اجتماعی و … در این دانشگاه تدریس می شود و مهم ترین نکته ی مثبت و قابل توجه این دانشگاهمالزی این است که از سال اول بسته به نوع رشته فرد دانشجو می تواند خود را به یکی از سه کشور استرالیا،نیوزلند و آمریکا ترانسفر کند.

LIMKOK: در این دانشگاه رشته های هنر،مد و موسیقی تدریس می شود.

هر فرد متقاضی برای تحصیل در کشور مالزی می بایست مدرک زبان انگلیسی را داشته باشد که برای مقطع لیسانس IELTS 5.5  و برای مقطع فوق لیسانس IELTS 6احتیاج است. اما کسی که هیچ مدرک زبانی ندارد می تواند دوره های زبان را در کشور مالزی بگذراند.

برای افرادی که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هستند گذراندن دوره ی ALEVELالزامی است،که طول دوره ی این مقطع تحصیلی ۱سال و نیم می باشد.

حال در اینجا به بررسی قیمت این دانشگاه ها و کالج های زبان می پردازیم:

کلیه دانشگاه های خصوصی مالزی سالیانه ۷۰۰۰دلار هزینه ی تحصیل دارند، بغیر از رشته ی MBAکه در کل ۱۲۰۰۰دلار در مقطع فوق لیسانس است،همچنین رشته ی BIOTECHکه در کل ۱۴۰۰۰دلار است.

کالج های زبان انگلیسی در دانشگاه های خصوصی مالزی ماهانه ۵۰۰دلار است.

هزینه ی تحصیل در مقطع ALEVELهم ۸۰۰۰دلار است.

در این بخش می خواهیم به بررسی دانشگاه های دولتی مالزی بپردازیم و این نکته را یادآور شویم که این دانشگاه های دولتی در مقاطع فوق لیسانس و دکترا پذیرش می دهد.

نام برخی از دانشگاه های دولتی مالزی بدین شرح است:

(UPM/UTM/UM/UKM/USM)

حال به شرح مختصری از دانشگاه های دولتی مالزی می پردازیم:

UPM  : این دانشگاه مالزیایی دانشگاه شاهنشاهی مالزی به حساب می آید و بدون مدرک زبان هم پذیرش می دهد.

UTM: این دانشگاه در رشته های مهندسی پذیرش می دهد مثل: برق،مکانیک و عمران و … همچنین این دانشگاه نیز مثل دانشگاه UPMبدون مدرک زبان پذیرش می دهد.

UKM  : این دانشگاه رشته های پزشکی را تدریس می کند. نکته ی حائز اهمیت این است که در دانشگاه های دولتی مالزی برای رشته های پزشکی نمی توان پذیرش گرفت.

USM  : این دانشگاه دولتی در برخی رشته های هنری فعالیت دارد.

برخی رشته ها در دانشگاه های دولتی مالزی نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی دارند، رشته هایی نظیر علوم سیاسی،روانشناسی،حقوق که داشتن مدرک IELTS 6  الزامی است همچنین رشته ی زبان انگلیسی نیز به داشتن مدرک IELTS 6.5_7  احتیاج دارد.

در مورد رشته ی MBA  نیز باید گفت که متقاضیان این رشته باید معدل بالای ۱۵و مدرک IELTS 5.5  را دارا باشند.

در مورد متقاضیان مقطع دبیرستان نیز باید گفت که می توان برای این افراد در مدرسه ی SAYFOL  پذیرش گرفت که به یک نفر از افراد درجه یک مثل پدر یا مادر نیز ویزای همراه می دهند.

در مورد ویزاهای مالزی نیز شایان ذکر است که این ویزاهای تحصیلی ۱ساله هستند و ویزاهای کالج زبان نیز ۶ماهه هستند.

در این قسمت می خواهیم به بررسی هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی مالزی و کالج زبان و … بپردازیم:

هزینه ی تحصیل در مقطع فوق لیسانس برای ۲سال تحصیل ۵۰۰۰الی ۶۰۰۰دلار است.

در مقطع دکترا برای کل تحصیل،فرد متقاضی باید ۱۲۰۰۰الی ۱۳۰۰۰دلار پرداخت نماید.

رشته ی MBAدر دانشگاه UPM  ۱۷۰۰۰دلار است و در دانشگاه UTM  ۱۳۰۰۰دلار.

کالج زبان نیز در کشور مالزی ماهانه بین ۷۰۰تا ۸۰۰دلار است.

تحصیل در مدرسه ی SAYFOL  نیز سالانه ۵۰۰۰دلار است.

144 دیدگاه برای “تحصیل در مالزی – نحوه پذیرش – هزینه ها

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   لطفا با شماره تماس ۰۹۱۲۲۹۵۰۱۹۹ خط وایبر با خانم واسع تماس بگیرید یا باشماره های مندرج با شرکت تماس بگیرید
   جهت اطلاعات بیشتر با شمارهای موسسه مندرج در سایت تماس بگیرید
   ۲۲۲۷۰۷۲۶ —– ۲۲۲۷۶۷۸۲

 1. سلام.من دانش اموز دوره پیش دانشگاهی هستم در حال حاضر و متولد ۳۰ مرداد ۱۳۷۶ هستم.میخواستم ببینم میتونم تامرداد سال دیگه که مشمول میشم بجنبم و برای ادامه تحصیل مهاجرت کنم.
  در ضمن رشتم تجربیه و مطمینم که معدل پیش دانشگاهیم بالا میشه

 2. سلام من فارغ التحصیل کارشناسی رشته فناوری اطلاعات از دانشگاه پیام نور همدان با معدل ۱۳ میباشم آیا میتونم برای کارشناسی ارشد در دانشگاه های مالزی ادامه تحصیل دهم؟ لطفا راهنماییم کنید

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   معدلتون یه کم پایینه. ولی اگه سابقه کار مرتبط ارائه بدبن احتمالش هست.
   جهت اطلاعات بیشتر با شمارهای موسسه زیر تماس بگیرید
   ۲۲۲۷۰۷۲۶ —–۲۲۲۷۶۷۸۲

 3. با سلام.آیا برای دوره دکتری زبان انگلیسی هم باید مدرک تافل یا ایلتس داشت؟در ضمن ایا میتوان پذیرش دانشگاه دولتی در مالزی گرفت؟
  هزینه کل تحصیلی و زندگی در دوره دکتری مالزی در رشته زبان انگلیسی چقدر میباشد؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله لازمه. سالی ۴۰۰۰ دلار شهریه دانشگاه میباشد. ماهی هم حدود ۷۰۰ دلار هزینه زندگی
   جهت اطلاعات بیشتر با شمارهای موسسه زیر تماس بگیرید
   ۲۲۲۷۰۷۲۶ —–۲۲۲۷۶۷۸۲

 4. سلام ببخشید من دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی دارم تو دانشگاه سراسری زیست میخونم…کجا و با چه هزینه ای میتونم پزشکی معتبر بخونم خواهشا جواب بدید

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   پزشکی مجارستان و بلاروس. مجارستان سالی ۱۵۳۰۰ دلار و بلاروس سالی ۴۲۰۰ دلار
   جهت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید
   ۲۲۲۷۶۷۸۲

 5. خسته نباشید
  من ۱۷ سالمه و امسال دیپلم کامپیوتر (هنرستان) میگیرم و بدون پیش دانشگاهی ام
  اگه بخوام سال آینده کشور دیگه ای برم کجا رو پیشنهاد میکنید؟؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مدارک کشور مالزی مورد تائیدوزارت بهداشت جمهوری اسلامی نیست
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 6. سلام
  من ۱۹ سالمه،معدل دیپلم ۱۵ ومعدل پیش دانشگاهیم ۱۴ تجربی آیا میتونم در رشته داروسازی در مجارستان پذیرش بگیرم؟هزینه سالیانه آن چقدر است؟دوره تحصیل آن چند سال؟ آزمون ورودی دارد؟احتیاج به مدرک زبان دارد؟برای گرفتن پذیرش باید چکار کرد؟شما چه کشوری را برای تحصیل پیشنهاد میدید که هم معتبر باشد و هم کم هزینه؟؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله میتونین در مجارستان رشته داروسازی تحصیل کنین. شهریه دانشگاه پچ: سالی ۹۶۰۰ دلار و سملوایز: ۱۲۰۰۰ دلار. دوره ۵ساله میباشد. ۹ماه پیش پزشکی میخونین وبعد از همون دروس آزمون دارین برای دانشگاه. مدرک زبان خیر. برای گرفتن پذیرش تماس بگیرین راهنماییتون میکنیم.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 7. با سلام من دانشجوی ارشد رشته مشاوره از دانشگاه آزاد یزد هستم.میتونم تو رشته ی روانشناسی بالینی تو دانشگاههای مالزی ادامه تحصیل بدم؟هیچ مدرک زبان انگلیسی ندارم.معدل کارشناسی ارشدم هم فعلا ۱۳است.آیا معدل بالا میخاد.
  ممنون

 8. سلام متولد فروردین ۱۳۷۵ هستم رشته تجربی معدل کتبی دیپلم ۱۵ و معدل پیش دانشگاهی ۱۲ می تونم از یک دانشگاه معتبر در مالزی برایه رشته دندانپزشکی پذیرش بگیرم

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مالزی دندانپزشکی اقدام نداریم ولی برای کشور بلاروس و مجارستان اگر بخواین میتونیم راهنماییتون کنیم
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 9. یا سلام و تشکر از اطلاعاتی که گذاشته اید
  اینجانب فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مکانیک هستم .احتمال قبولی ام در مقطع دکترا در دانشگاه دولتی ایرانی احتمالا شهرستانهای بزرگ وجود دارد .ولی می خواستم یک جو آموزشی جدیدی را تجربه کنم .خواهش می کنم بفرمایید:
  ۱-رنکینگ دانشگاه utmدر مقایسه با دانشگاه صنعتی اصفهان چطور است؟
  ۲- بامعدل کارشناسی ارشد نزدیک به ۱۵ و داشتن یک مقاله می توان شرایط حداقلی را اخذ کرد؟
  ۳-میزان تقریبی هزینه کل ۴ سال چقدر است؟
  با سپاس

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   ۱ تقریبا در یک سطح هستند.
   ۲ بله
   ۳ شهریه سالی ۴۰۰۰ دلار و هزینه زندگی ماهی ۷۰۰-۸۰۰ دلار
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 10. سلام میبخشید من ۱۹سالمه و رشته تجربیم معدل دیپلمم۱۹/۳۸و معدل پیش دانشگاهی مم ۱۶/۵۰٫میخواستم بدونم واسه تحصیل تو رشته پزشکی در مالزی شرایطش چیه ؟ وهزینه اون چقدره؟ واینکه ایا ازمون ورودی داره؟ و همچنین مدت تحصیل چقدر طول میکشه؟ وهمین طور واسه تحصیل تو این کشور در پزشکی باید چه موقع از سال اقدام کرد؟ (ممنون میشم اگه جوابم رو بدین)

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   رشته پزشکی برای مالزی اقدام نداریم. بلاروس و مجارستان اگر بخواین میتونیم براتون اقدام کنیم.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 11. سلام میبخشید من ۲۴ سالمه دارای مدرک کارشناسی عمران با معدل۱۷٫۵۸ از دانشگاه آزادم میخواستم ببینم میتونم پذیرش با بورس از دانشگاههای مالزی یا جای دیگه در مقطع masterبگیرم.ضمنا ۱٫۵ سال سابقه کار مرتبط دارم.

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   متاسفانه ما برای بورسیه اقدام نداریم
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 12. سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم رشته مهندسی برق رو دانشگاه ukm ودر سطح فوق لیسانس داره؟به مدرک زبان معتبر نیازه؟و توی کلاس به چه زبانی آموزش میدن؟اگر سریعتر جواب بدید ممنون میشم

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله مدرک زبن میخواد. انگلیسی.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 13. با سلام…..
  من دانشجوی ترم آخر رشته میکروبیولوژی در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد هستم….
  معدل کار شناسیم بالای ۱۶/۳۰ میشه قطعا…..
  میخواستم ببینم واسه گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد توی کشور مالزی میتونم اقدام کنم یا نه؟
  نیاز به مدرک زبان انگلیسی داره؟
  هزینه یک سال تحصیلی حدودا چه قدر هستش؟
  ممنون

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله. مدرک زبان آیلتس ۶/۵-۶ میخواد. دانشگاه از سالی حدود ۴۰۰۰ دلار به بالا و هزینه زندگی ماهی ۷۰۰-۸۰۰ دلار
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 14. با عرض سلام و خسته نباشید ! چند سوال از خدمتتون داشتم . امیدوارم هر چه سریعتر پاسخ دهید ! اینجانب ۲۰ ساله دارای دیپلم تجربی با معدل کتبی ۱۱٫۳۶ و معدل کل بالای ۱۶ و معدل پیش دانشگاهی بالای ۱۵و میانگین معدل دیپلم و پیش دانشگاهی حدود ۱۵٫۶۰ هستم . از نظر یادگیری زبان انگلیسی مشکل چندانی ندارم . قصد دارم در رشته ی پزشکی در هر کشوری که باشد تحصیل کنم . ( البته در صورت این که کشور ایران مدرک رو تایید کنه ) . حتی الامکان آزمون ورودی نداشته باشد . لازم به ذکر هست که به دلایلی در کارنامه ی دیپلم خود ۲ تک ماده دارم که کش.ر هندوستان نمیتونم برم
  لطفا تقاضا مندم هر چه سریع تر پاسخ دهید .

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   میتونین برای مجارستان و بلاروس اقدام کنین که یک دوره پیش پزشکی میخونین و بهد از اتمام آن آزمون میدین و وارد دانشگاه میشین. از نظر معدل مشکلی ندارین
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 15. با سلام
  بنده کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامشهر با معدل ۱۴:۵۰ دارم و مدرک زبان هم دارم آیا میتونم در دانشگاه مالزی مستر بخونم؟! آزاد یا دولتی پذیرش میشم؟
  ممنونم بابت راهنماییتون

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   برای مجارستان میتونین اقدام کنین
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   MBA برای مجارستان اقدام داریم که آیلتس ۶- ۶/۵ میخواد و شهریه سالی حدود ۶۰۰۰ یورو
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 16. با سلام، بنده ۱۸ سال دارم و در حال حاضر مشغول تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی رشته تجربی ام. برای دانشگاه رشته پزشکی کدوم دانشگاه برای من خوبه، و ، هزینه دانشگاه و زندگی تو این مدت به چه صورت هستش؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مجارستان میتونین اقدام کنین. دوره پزشکی ۶ ساله و شهریه سالی از ۱۶۰۰۰ دلار تا ۱۷۹۰۰ دلار بستگی به دانشگاه محل تحصیل متغیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 17. سلام، من کاردانی معماری رو با معدل ۱۵٫۵ تموم کردم، میخوام کارشناسی رو در مالزی یا مجارستان ادامه بدم، شما کدوم کشورو پیشنهاد میکنید؟؟؟ هزینه تحصیل تو این رشته و مقطع در مالزی و مجارستان چقدره؟؟؟
  متشکرم

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مجارستان شهریه سالی ۶۴۰۰ یورو هزینه زندگی ماهی ۷۰۰-۸۰۰ یورو
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 18. با سلام
  من لیسانس پرستاری با معدل بالای ۱۵ و ترم آخر ارشد روانشناسی بالینی هستم و تا کنون هم معدلم بالای ۱۶ هست برای مدرک دکتری روانشناسی بالینی کدوم دانشگاه برام خوبه؟هزینه اش چقدره؟کی میتونم اقدام کنم؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   شما بر اساس رینگت پرداخت میکنین.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   دلار همانطور که در سایت نوشته شده
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   امکانش بله می باشد ولی در مجارستان یا بلاروس
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 19. با سلام می خوستم بدونم که ایا دوره دکترا جامعه شناسی رو میتونم در مالزی بخونم الان فوق لیسانس جامعه هستم ایا ازمون میگیرن یا شرط معدله کلا شرایطش چگونه است؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   لطفا رزومه رو به این آدرس ای میل کنین بهتون جواب میدن کارشناس مربوطه. vasse@irdaneshjooyan.com
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 20. با سلام و خسته نباشید
  من میخاستم زبان انگلیسیو کامل یاد بگیرم در خارج از کشور در جایی که تضمینی باشه و معتبر.میشه یه راهنمایی کنید و بگید هزینش چقدره هر ماه و شرایط مسکن چجوریه کجا باید بخوابم ….و هزینه اون چقدره کلا
  با تشکر

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   اگر برای آیلتس میخواین ماهی ۷۰۰ دلار و با توجه به سطح زبانتون از ۳ماه تا ۸ ماه کالج میرید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 21. با عرض سلام و خسته نباشید
  من محصل سال سوم ریاضی مدرسه نمونه حاج کاظمی اراک هستم.
  میخواستم ببینم آیا بدون اینکه کنکور بدم میتونم در دانشگاه های کشور مالزی پذیرش بشم یانه لطفا کمک کنید
  ممنون

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   چه رشته ای؟ پیش رو اونجا میتونین بگذرونین
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 22. با سلام .من کارشناسی مهندسی عمران سال ۸۲ از دانشگاه آزاد کرمانشاه با معدل ۱۲/۵۴اخذ کردم و ۱۲ سال سابقه کار در زمینه تحصیلی دارم و زبان انگلیسی خوبی دارم و میتونم ielts 6 ارایه بدم و از نظر مالی مشکلی ندارم میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مالزی یا کشور دیگه میتونم اقدام کنم.ممنون

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   معدل لیسانس پایینه. حداقل ۱۴ باید باشه. نمیتونیم بهتون قول پذیرش بدیم
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 23. با سلام…
  دیپلم تجربی دارم اما پیش دانشگاهی ریاضی میخونم..معدل دیپلم بالای ۱۶
  تصمیم گرفتم در رشته عمران در کشور مالزی ادامه تحصیل دهم…
  لطف کنید در مورد مهاجرت و پذیرش راهنماییم کنید
  و آیا لازمه امسال کنکور بدم یا نه؟
  با تشکر و خسته نباشید

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مالزی اقدام نداریم چون مورد تایید نیستن در مقطع لیسانس. مجارستان اگر مایل باشین میتونیم براتون اقدام کنیم. اونجا یک دوره کالج میخونین و بعد وارد دانشگاه میشین. کارشناسی ۳ ساله میباشد سالی ۶۴۰۰ یورو شهریه و ماهی ۸۰۰ یورو هزینه زندگی
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   چه مقطعی؟ چه رشته ای؟
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 24. با سلام من فارق تحصیل کارشناسی حسابداری هستم با معدل ۱۵٫۵
  میخواستم ببینم میتونم برای کارشناسی ارشد دانشگاه مالزی برم و ادامه تحصیل بدم ?
  ۶ سال سابقه کاری هم دارم در زمینه حسابداری مالیاتی

 25. با سلام
  دیپلم گرافیک دارم با معدل ١۴ وپیش دانشگاهی خوندم
  میخواستم بدونم در دانشگاه limkokwing می تونم رشته طراحی حرفه ای (ارتباط بصری ) اقدام کنم ؟ هزینه این رشته در سال چقدره ؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   در حال حاضر مالزی اقدام نداریم
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   لطفا رزومه خود را ای میل کنید به این آدرس:vasse@irdaneshjooyan.com
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 26. با سلام
  بنده لیسانس مترجمی زبان انگلیسی با معدل ۱۳٫۸۰ هستم و دیپلم انسانی.ایا امکانش هست در رشته دندانپزشکی خارج از کشور پذیرش بشم؟ممنون

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   متاسفانه خیر. دیپلم ریاضی یا تجربی باید باشه
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله اگر شرایط دیگه اوکی باشه مثل مدرک زبان، سن، سابقه کار مرتبط
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 27. سلام.بنده معدل دیپلمم ۱۹٫۷۶ و پیش دانشگاهیم ۱۶٫۵۰ هست..در حال حاضر پشت کنکوریم..اگه بخوام برای تحصیل به خارج از کشور برم واسه دندان میتونم پذیرش شم؟
  کدوم کشور حداقل شهریه رو داره؟
  سالی شهریه چقد میشه؟
  مدرک زبان میخواد؟
  آزمون ورودی میخواد؟
  ممنون میشم جواب بدین چون خیلی ضروریه

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله
   بلاروس
   شهریه دانشگاه سالی ۵۴۰۰ دلار و هزینه زندگی ماهی ۵۰۰-۶۰۰ دلار
   مدرک زبان خیر
   ابتدا یک سال دوره کالج میخونین و بعد از همون دروس ازتون آزمون میگیرن.
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   اطلاع ندارم. زمینه فعالیت ما اعزام داشجو می باشد
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 28. سلام من دانش اموز سال سوم تجربی ام میخاستم ببینم اگ بخام از سال چهارم در مالزی بخونم میتونم در رشته ی دندان پزشکی دانشگاه های مالزی تحصیل کنم ؟ شرایط تحصیل در سال چهارم چجوریه؟ هزینش هاشون چطوره؟مدرک زبان انگلیسی هم میخاد؟ ممنون

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   در حال حاضر دندانپزشکی مجارستان و بلاروس اقدام داریم.
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 29. با سلام و خسته نباشید بنده دارای لیسانس عمران از دانشگاه ازاد با معدل ١۵/۴٠ و فوق لیسانس رشته سازه با معدل١۵/١٠ هستم و دارای رزومه کاری مرتبط و شغل دولتی مرتبط هستم خواستم ببینم دانشگاه مالزی در رشته دکتری مدیریت ساخت با سازه امکان دارد

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   لطفا رزومه خود را ای میل کنین کرشناس مربوطه بعد بررسی باهاتون تماس میگیرن
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   متاسفانه اقدام نداریم این رشته رو
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 30. سلام لطفاسریع ترجواب بدین خیلی واجبه درسته که می گن وزارت بهداشت اعلام کرده که پزشکی درهیچ دانشگاهی درمالزی موردتاییدنیست پس تکلیف من چیه که می خام درUKMپزشکی بخونم.ویعنی مجبورم بخاطرخانواده ام چندسالی مالزی باشم.خیلی نگرانم لطفاراهنمایی کنین ممنون میشم.

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   دانشگاه مورد تایید کشور مالزی
   دانشگاه UPM )University Putra Malaysia )
   دانشگاه University Kebangsaan Malaysia (The National University of Malaysia)
   دانشگاه U.M
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 31. سلام,
  من مدرک مهندسی فناوری اطلاعات- امنیت اطلاعات با معدل ۱۷ هستم.

  منتها مدرک ام را از دانشگاه علمی کاربردی واحد جهاد, گرفته ام.

  میخواستم بدونم در کدام کشور ها میتونم پذیرش بگیرم؟

  با سپاس فراوان

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   شما اطلاعات کاملی در اختیار ما نگذاشتید سن شما توان مالی شما و کشور مورد تقاضای برای پاسخ گفتن به سوال شما نیاز هست
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 32. با سلام چند سال دارم ممنون میشم راهنمایی نمایید
  ۱- برای پسرها بهتر آن نیست قبل از سن مشمولیت (سوم دبیزستان) جهت تکمیل و ادامه تحصیل به خارج بروند؟
  ۲- الویت ادامه تحصیل به لحاظ امنیت، فرهنگی، پذیزش مدرک در ایران و هزینه در رشته پزشکی کدام کشور و دانشگاه را توصیه مینمایید؟
  با تشکر

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله بهترین حالت برای اقایان خروج قبل ازسن مشمولیت و فراخوان برای خدمت سربازی واز نظر الویت کشورها بسته به خواسته شما و تواناییهای شما متفاوت است
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 33. سلام من کارشناسی بیهوشی خوندم و دانشجوی استعداد درخشان هستم با معدل ۱۸.۷۰ میخوام بدونم برای ادامه تحصیل در ارشد بیهوشی با کمترین هزینه و مدرک معتبر در ایران گزینه ای هست ؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   در کشورهایی که ما اقدام داریم خیر متاسفانه
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 34. عرض سلام و ادب.بنده کارشناسی ارشد معماری دارم.دانشگاههای معتبری که مدرکشون داخل ایران هم اعتبار دارد رو معرفی میکنید.شما چه مشوری رو پیشنهاد می کنید.

 35. سلام.الان پیش دانشگاهی هستم رشته تجربی (معدل نهایی سوم:۱۹)متولد۷۷
  میخواستم بدونم برای ثبت نام وپذیرش تو رشته پزشکی بایدچیکار کنم وهزینش چقدرمیشه تقریباواینکه هند،مالزی یا مجارستان ارزون تره؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مالزی و هند که اقدام نداریم. در مجارستان پزشکی ۶ ساله میباشد. تحصیل به زبان انگلیسی و شهریه سالانه از ۱۶۵۰۰ دلار تا ۱۸۲۰۰٫ هزینه زندگی ماهانه حدود ۸۰۰ یورو
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 36. من علاقه مند به گذراندن دوره پست دکترا در مالزی در رشته ی روانشناسی تربیتی Educational Psychology هستم. دکترا را در سال ۹۲ از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل ۱۶/۹۷ گرفتم و الان هم عضو هیات علمی یک واحد دانشگاه آزاد هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید که باید به چه شکل عمل کنم؟
  سپاسگزارم

 37. سلام
  من ۱۵ سالمه . واسه ادامه تحصیل برای دبیرستان چه کشوری رو پیشنهاد میدین؟
  شرایط مدارس شبانه روزی معتبر رو میخواستم بدونم …
  ضمنا به نظر شما قبل از دیپلم اقدام کنم با بعد از دیپلم؟
  متشکرم

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   دبیرستان مجارستان. بعد گرفتن دیپلم اقدام کنین بهتره
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 38. سلام.روز خوش.من ارشد روانشناسی بالینی هستم البته در حال نوشتن پایان نامه با معدل حدود ۱۷ و تصمیم دارم یک مقاله هم از پایان نامه ام دربیارم. میخوام برای دکترا اقدام کنم در همین رشته. زبان هم تازه بصورت فشرده شروع کردم به خوندن. ایا شانسی برای پذیرش در دکترای بالینی از مالزی دارم و اینکه ایا مدارک مالزی مورد تایید نظام هست یا خیر؟؟؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   متاسفانه در حال حاضر برای دکترا اقدام نداریم
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 39. با سلام. بنده فارغ التحصیل فوق لیسانس در رشته برق گرایش کنترل هستم از دانشگاه آزاد. معدل لیسانسم ۱۴٫۹۶ و معدل فوقم ۱۸٫۰۶ و دارای دومقاله کنفرانس داخلی یک مقاله کنفرانس بین امللی ieee و یک مقاله ژورنال pubmed هستم. مدرک زبان ندارم
  ۱- برای پذیرش دکتری از یک دانشگاه دولتی معتبر چقدر شانس قبولی دارم ؟
  ۲- آیا امکان تغییر گرایش در مقطع دکتری به بیوالکتریک (مهندسی پزشکی) برای من هست؟ البته لازم به ذکره پایان نامه ام در زمینه مهندسی پزشکی بوده

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   دانشگاه فنی بوداپست (رنکینگ ۳۰۰) میتونین اقدام کنین. بعد از بررسی مدارک تحصیلی و پایان نامه مشخص میشود که بهتون رشته مورد نظرتون رو پذیرش میدن یا نه.
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 40. با سلام من دانشجوی ترم اخر مهندسی حفاری و استخراخ نفت دانشگاه ازاد با معدل پانزده هستم قصد ادمه تحصیل در دانشگاه utmدارم. خواستم بدونم پذیرش بمن میده ??من اگ مدرک زبان نداشته باشم پذیرش میده اونجا بگیرم ??هزینه زندگی در جوهور ماهیانه چقده ??ممنون میشم جواب بدید زود با سپاس

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله برای مجارستان میتونین اقدام کنین
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 41. با سلام و تشکر از راهنماییهای مفیدتان
  من لیسانس مکانیک خودرو دارم و با معدل ۱۵.۵ فارغ التحصیل شدم برای گذراندن کارشناسیه ارشد کدوم کشور از نظر مدرک و هزینه مناسب بهتره؟
  اینکه نوشتن در حداقل ۳ رشته میشه تحصیل کرد را هم توضیح بدین؟
  ممنون میشم زود جوابمو بدین.تشکر

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مجارستان میتونین اقدام کنین. گرایش های مرتبط به رشته مکانیک. شهریه سالانه ۷۵۰۰ یورو
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 42. سلام و خسته نباشید
  میخواستم بپرسم برای کسی با معدل ١٧ در مقطع لیسانس و نمره ی آیلتس ٧.۵ اکادمیک و داشتن دوتا مقاله بین المللی چه قدر احتمالش هست که ارشدش رو بتونه در دانشگاه usn مالزی بگذرونه؟
  تنها نقطه ضعف داشنگاه مقطعه لیسانسه مه غیرانتفاعی بوده و زیاد دانشگاه خوبی نبوده

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   متاسفانه در حال حاضر برای مالزی اقدام نداریم
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 43. سلام ، من رشتم ریاضى-فیزیکه، مدرسه فرزانگان(تیزهوشان) درس میخونم ! سومم، معدله نهاییمم انشاالله ١٩ به بالا میشه ، و میخوام برم پزشکى یا دندون بخونم، انگلیس خیلى خوبه اما هزینش خیلى زیاده، جایى رو پیشنهاد میکنین که برم این رشته هارو به زبان انگلیسى بخونم؟ و بتونم کار کنم و دیگه بمونم بعدش!

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مجارستان حدود ۴۰% از انگلیس ارزونتره و تحصیل هم به زبان انگلیسی میباشد. ولی امکان کار بعد از تحصیل دارین
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 44. سلا خسته نباشید من دانشجو رشته حسابداری در مقطع لیسانس و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت صنعتی گرایش تولید از دانشگاه ازاد می باشم میشه لطف کنید یک مناسب برای ادامه تحصیل از نظر هزینه و کار معرفی کنید .ممنون

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   متاسفانه کشورهاییکه ما اقدام داریم برای رشته شما پذیرش ندارند.
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 45. سلام ، روز بخیر من ارشد مدیریت بازرگانی هستم از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶٫۵ مدرک زبان ندارم، میخواستم بدونم با این شرایط میتونم اقدام کنم برای دکتری خارج از ایران و یا کجا مناسب هست برای این شرایط. تشکر

 46. سلام ببخشید من دانشجو کارشناسی ارشد حسابداری در دانشگاه غیر انتفاعی هستم و مدرک کارشناسیم با معدل ۱۵از دانشگاه دولتی گرفتم خواستم بدونم برای دوره دکترا از کی باید اقدام کنم و کدوم کشور میتونم برم ؟هزینه تحصیل چند؟چگونه میتونم اقدام کنم؟ایا نیازی به داشتن مدرک زبان هم هست؟لطفا به طور کامل راهنماییم کنید

 47. سلام خسته نباشید.من قصد تحصیل دندان پزشکی در گرجستان دارم معدل دیپلم ۱۴ و پیش دانشگاهی ۱۲ هست.میخواستم بدونم معدل باید بالا باشه؟مدرک زبان میخواد؟آزمون ورودی داره؟شهریه سالانه و هزینه زندگی چقدر میشه؟طول دوره ی تحصیل چند ساله؟
  با توجه به اینکه میخوام در کشور های بدون نیاز به ویزا تحصیل کنم کدوم کشور بهتره؟
  با تشکر

 48. با اعرض سلام ادب و احترام وخسته نباشید من رشته انسانی هستم معدل دیپلمم۱۵هست آیا میتونم در دانشگاه های مالزی ادامه تحصیل بدم؟ ومن متولد۷۹هستم
  چه رشته های برای رشته انسانی درحال حاضر هست؟وهزینه تحصیل برای من چقدره بطور متوسط.

 49. سلام من سال سوم انسانی هستم.کدوم دانشگاه رو برای روانشناسی و حقوق پیشنهاد میکنین که هم هزینش مناسب باشه همم برای مدرک زبان کمتر گیر بدن معدلمم بالای ۱۹ است

 50. سلام و خسته نباشید . من ۲۷ سالمه لیسانس روانشناسی از دانشگاه پیام نور دارم . معدلم ۱۴٫۵ هست . مردک زبان ندارم میخوام در رشته پرستاری تحصیل کنم. با این شرایط کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید برا تحصیل؟ هزینشم خیلی زیاد نباشه. تورو خدا جوابمو بدین
  تشکر پایدار باشید؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مالزی که اقدام نداریم. مجارستان میتونین اقدام کنین. طول دوره ۴ ساله تحصیل به زبان انگلیسی شهریه سالیانه ۶۴۰۰ یورو
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 51. سلام من با ۲۵ سال سن با لیسانس پرستاری دانشگاه آزاد سنندج و معدل ۱۹ همچنین داشتن مدرک آیلس بالای ۶٫۵ ومدرک زبان آلمانی b1 می توانم برای فوق لیسانس یکی از شاخه های رشته خودم (پرستاری) در یک دانشگاه عالی اتریش و یا مجارستان بورسیه رایگان یا تقرییا رایگان تحصیلی بگیرم؟شانسم زیاده؟

  • با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   برای مجارستان بله. مالزی اقدام نداریم در حال حاضر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text