جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سفارت مجارستان در تهران

مجارستان یکی از کشورهای اروپایی به شمار می‌آید که به خاطر داشتن شرایط بسیار مناسب از نظر تحصیل و کار، اخیراً موردتوجه خیلی از ایرانیان برای مهاجرت قرار گرفته است. شما برای این که کارهای مهاجرت خود را انجام دهید، باید به سفارت مجارستان در ایران مراجعه کنید. وجود این سفارت در ایران موجب می‌شود که فرایند مهاجرت بسیار سهل تر و بهتر انجام شود. در این مطلب، به طور کامل درباره چک‌ لیست سفارت مجارستان صحبت خواهیم کرد و برای شما عزیزان توضیح می‌دهیم که چگونه وقت سفارت مجارستان بگیریم؟ برای پاسخ به این سوال و کسب اطلاعات بیشتر، تا پایان همراه ما باشید.

یکی از مهم ‌ترین کارهایی که شما باید برای دریافت ویزای مجارستان انجام دهید، گرفتن وقت و مراجعه به سفارت این کشور است. به ‌منظور انجام این کار، می‌توانید به ‌صورت اینترنتی وب‌ سایت teheran.mfa.gov.hu/irn شوید و وقت سفارت مجارستان را بگیرید.

در غیر این صورت، شما می‌توانید با تماس گرفتن با شماره تلفن 02179185000 که شماره سفارت مجارستان در تهران است، وقت خود را تنظیم نمایید. بعد از گرفتن وقت هم می‌توانید به ‌صورت حضوری به آدرس سفارت مجارستان در تهران خیابان شریعتی ، خیابان یخچال، بعد از خیابان هدایت و پلاک ۱۱ مراجعه کنید.

طریقه گرفتن وقت سفارت مجارستان در تهران

همان‌طور که پیش ‌ازاین نیز گفتیم، گرفتن وقت سفارت مجارستان ویزای تحصیلی یا کاری اهمیت زیادی دارد و شما باید حتماً قبل از مراجعه حضوری، به‌ صورت اینترنتی وقت گرفته باشید. بعدازاین که درخواست خود برای تعیین وقت سفارت را ارسال کردید، باید تقریباً ۷ روز کاری منتظر بمانید تا جواب آن برای شما مشخص شود و بدانید که چه روزی باید برای مصاحبه حضوری به سفارت بروید.

طریقه گرفتن وقت سفارت مجارستان در تهران

طریقه گرفتن وقت سفارت مجارستان در تهران برای ویزای توریستی و کوتاه‌مدت، از طریق کارگزاری VFS Global انجام می‌شود. آدرس سفارتخانه مجارستان در تهران که تحت عنوان این کارگزاری فعالیت می‌کند، در میدان هروی، خیابان گلستان ۵ یا خیابان شهید موسوی، مجتمع تجاری هروی سنتر و طبقه چهارم است. این مرکز از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۵ عصر فعالیت دارد.

از سوی دیگر، افرادی که قصد دریافت ویزای بلند مدت را دارند، باید از طریق شماره تلفن سفارت مجارستان در تهران که شماره 02179185000 است، وقت سفارت بگیرند. این مرکز هم از ساعت 9:30 تا 12:30 و سپس از ساعت 13:30 تا 15:30 در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه در اختیار شماست.

ساعت کاری سفارت مجارستان در تهران

بر اساس اطلاعاتی که پیش‌ازاین در اختیار شما قرار دادیم، به‌احتمال زیاد متوجه شدید که ساعت کاری سفارت مجارستان در تهران چه روزها و چه ساعت‌هایی است. این سفارت در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9:30 صبح تا 15:30 ظهر فعالیت می‌کند و خدمات موردنیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. روزهای جمعه و شنبه، این سفارت تعطیل است و باید در روزهای دیگر مراجعه کنید.

ساعت کاری سفارت مجارستان در تهران

پیشنهاد می‌کنیم که بدون تعیین زمان و برنامه قبلی، به کارگزاری سفارت مجارستان در تهران مراجعه نکنید. زیرا به‌هیچ‌عنوان کار شما پیگیری نمی‌شود. به همین دلیل هم بهتر است حتماً از قبل در زمان تعیین شده چک‌ لیست سفارت مجارستان را مشاهده کرده و وقت سفارت بگیرید. بعد از گرفتن وقت سفارت، به همراه تمام مدارک موردنیاز به‌ صورت حضوری به سفارتخانه مراجعه کنید. کارشناسان ما در مؤسسه راه دانشجویان نوین آسیا به ‌صورت کامل از طریق سایت سفارت مجارستان در تهران برای شما وقت سفارت می‌گیرند.

آدرس سفارت مجارستان ویزای تحصیلی

 متقاضیان و دانشجویان بین‌المللی که قصد تحصیل در مجارستان را دارند، می‌توانند بعد از گرفتن وقت سفارت به‌ صورت حضوری در زمان تعیین شده به سفارت مراجعه کنند. در قسمت‌های قبل هم به‌ صورت مختصر آدرس و تلفن سفارت مجارستان در تهران را ذکر کردیم. اما در این قسمت به‌ صورت کامل آدرس جدید سفارت مجارستان در تهران را برای شما عزیزان توضیح می‌دهیم تا بتوانید در زمان تعیین شده بدون هیچ‌گونه مشکلی به این سفارتخانه مراجعه کنید.

 آدرس سفارت مجارستان ویزای تحصیلی در تهران، خیابان شریعتی ، خیابان یخچال، بعد از خیابان هدایت، پلاک ۱۱ است. باتوجه ‌به این مسئله، می‌توان گفت که آدرس سفارت مجارستان ویزای تحصیلی با ویزاهای دیگر مشابه یکدیگر است و شما باید برای تمام این موارد به همین سفارتخانه مراجعه کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب متوجه شدید که سفارت مجارستان در کجای تهران واقع شده است و چگونه باید وقت سفارت بگیریم و به‌صورت حضوری به آنجا برویم؟ بر اساس اطلاعات موجود در این مقاله، به‌احتمال زیاد بدانید که طریقه گرفتن وقت سفارت مجارستان در تهران از طریق سایت و شماره تلفن انجام می‌شود. ازاین ‌رو، در زمان تعیین شده به سفارت مجارستان در تهران مراجعه کنید تا بتوانید با ارائه اطلاعات کافی، به آفیسر پرونده خود ثابت کنید که می‌توانید گزینه مناسبی برای مهاجرت به مجارستان باشید.

اگر تمام شرایط و مدارک شما کامل باشد و بتوانید به‌ صورت مصاحبه هم آفیسر پرونده را قانع کنید، سفارت ویزا را برای شما صادر می‌کند. بعد از اتمام مصاحبه شما باید به منزل بروید و منتظر بمانید تا سفارت به شما اطلاع دهد که آیا درخواست صدور ویزای شما تأیید و یا رد شده است.

برای این که به طور کامل از چک‌ لیست سفارت مجارستان آگاه شوید و بتوانید با آسودگی خاطر بیشتر و نگرانی کمتری وقت سفارت بگیرید یا برای مصاحبه حضوری آماده شوید، ما در مؤسسه راه دانشجویان نوین آسیا به شما کمک می‌کنیم. به کمک کارشناسان ما شما می‌توانید از طریق شماره تلفن سفارت مجارستان در تهران وقت بگیرید یا حتی خود ما برای شما وقت تعیین می‌کنیم تا بتوانید با آمادگی کامل برای مصاحبه حضوری به سفارتخانه مجارستان در تهران بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *