جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کالج دریس مجارستان

کالج دریس مجارستان (Deriss international college) یکی از معتبرترین مراکز آموزشی این کشور شناخته می‌شود که در آن دوره‌های آموزشی پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی ارائه می‌شوند.

در این مقاله، ما به طور کامل درباره کالج دریس صحبت خواهیم کرد. پس اگر شما هم می‌خواهید آمادگی بیشتری برای موفقیت در آزمون ورودی دانشگاه موردنظر خود داشته باشید، حتماً تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

معرفی و تاریخچه کالج دریس مجارستان

کالج بین المللی Driss یک محیط آموزشی غنی و متنوع برای دانش آموزان فراهم می کند. این کاالج که در سال 2016 تأسیس شد، در بوداپست واقع شده است و منعکس کننده پیشینه و فرهنگ های مختلف این منطقه است. اساتید این کالج، با تجربه و مشتاق هستند تا دانش خود را به دانش آموزان منتقل کنند. هدف کالج دریس این است که دانش‌آموزان خود را برای شغلی مناسب آماده کند. کالج دریس بر این باور است که آموزش عالی مفهومی فراتر از کسب دانش است و حفظ رابطه نزدیک با جامعه برای این کالج اهمیت زیادی دارد.

مزایای تحصیل در دوره های کالج دریس

کالج بین المللی دریس برای آن دسته از دانشجویانی که مایلند به اهداف خود برسند و وارد معتبرترین دانشگاه های مجارستان شوند، آموزش عالی را ارائه می دهد.

مزایای تحصیل در دوره های کالج دریس

دانشگاه دریس برای سه سال متوالی توسط دانشجویان به عنوان بهترین کالج و پیش دانشگاهی در مجارستان انتخاب شده و با بیش از 2000 دانش آموز که از خدمات دریافتی راضی هستند، تمام تلاش خود را می کند تا با ارائه آموزش با کیفیت واقعی برای دانش آموزان خود از این عنوان محافظت کند.

مدارک مورد نیاز جهت پذیرش در کالج دریس مجارستان

مدارک مورد نیازی که شما برای ورود به کالج دریس مجارستان نیاز دارید را در این قسمت شرح داده‌ایم.

 • تمام اسناد باید ترجمه شده و دارای مهر تایید وزارت امور خارجه و اداره دادگستری باشند.
 • دانش آموزان باید قبل از انتقال شهریه در آزمون ورودی قبول شوند.
 • شهریه را می توان مستقیماً به حساب کالج Driss پرداخت کرد و رسید پرداختی خود را باید ارائه داد.
 • عکسی از 6 ماه گذشته از متقاضی گرفته شود.

برنامه‌های ارائه شده در کالج دریس مجارستان

دوره‌های ارائه داده شده در کالج دریس شامل موارد زیر هستند:

 • دوره Pre-Medical برای دانشجویانی که مایلند به آرزوی خود برای تحصیل در رشته پزشکی برسند و پزشک یا متخصص در هر رشته پزشکی دیگری شوند.
 • دوره Pre-Engineering برای دانش‌آموزانی است که می‌خواهند رویای خود را برای مهندسی دنبال کنند.
 • در دوره های زبان می توانید به زبان انگلیسی یا آلمانی (سطوح A1-C1) به مهارت کافی دست پیدا کنید تا در آینده وارد رشته مورد نظر خود در دانشگاه شوید.

آزمون ورودی کالج دریس

امتحان شامل بخش شفاهی و کتبی است و دروس پایه را پوشش می دهد که شامل زیست شناسی و شیمی می باشد. دانشجویانی که زبان انگلیسی زبان مادری آنها است نیازی به دادن امتحان ورودی ندارند. دانش باید حداقل 50 درصد نمره کل را کسب کند تا بتواند در امتحان ورودی قبول شود. آزمون شفاهی به صورت آنلاین و از طریق اسکایپ انجام می شود.

آزمون ورودی کالج دریس

فرایند ثبت نام در کالج دریس مجارستان

 1. آماده سازی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام
 2. ارسال مدارک به صورت اسکن شده به ایمیل مخصوص ثبت نام کالج دریس
 3. ارسال رسید هزینه آزمون ورودی
 4. پرداخت هزینه ها در صورت قبولی در آزمون تا قبل از اتمام زمان داده شده
 5. ارسال پذیرش از طرف دریس کالج

شهریه کالج دریس چقدر است؟

طبق عکس‌های گذاشته شده، رشته پزشکی 6 سال دارد. هزینه سال اول 16520 دلار، سال‌های 2 تا 5 16300 دلار و سال ششم 8150 دلار است.

رشته داروسازی 5 سال طول میکشد. سال اول 10200دلار است، سال‌های دوم و سوم 1000 دلار، سال چهارم 10300 دلار و سال پنجم 9700 دلار است.

رشته آخری که بررسی می‌کنیم دندان پزشکی است، که مثل داروسازی 5 سال است که هر پنج سال 17000 دلار هزینه دارد.

البته این نیز در نظر داشته باشید که کنار این هزینه‌ها شما باید هزینه‌های اضافی مانند، هزینه درخواست فرم ثبت نام (100 یورو)، هزینه وکیل (350 یورو)، هزینه بیمه برای هر سال (250 یورو) و در انتها هزینه آزمون ورودی (25 یورو).

راه دانشجویان نورین آسیا برای اخذ پذیرش کالج دریس

در این مطلب اطلاعات کاملی درباره کالج دریس مجارستان در اختیار شما قرار دادیم. همان‌طور که گفتیم، متقاضیان سه رشته پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی در مجارستان می‌توانند برای تحصیل در دوره‌های کالج دریس اقدام کنند. در این کالج، دروس به زبان‌های انگلیسی ارائه می‌شوند.

مؤسسه راه دانشجویان نوین آسیا به شما کمک می‌کند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، ویزای تحصیلی مجارستان برای تحصیل در این کالج را به دست بیاورید و متوجه شوید که چه مدارکی برای ثبت‌نام در این مرکز آموزشی نیاز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *