کشور مجارستان

تحصیل پزشکی در مجارستان

کشور مجارستان یکی از بهترین مقاصد برای دانشجویان علاقمند به تحصیل در رشته های پزشکی است. تحصیل پزشکی در مجارستان از پر تقاضاترین رشته ها در مهاجرت تحصیلی مجارستان هست. باتوجه به اینکه اخذ ویزای کشور مجارستان برای ایرانیان به از شرایط خوبی برخوردار است و دانشگاه های این کشور در رده بندی خوبی در دانشگاه های اروپایی قرار دارند، مقصد مناسبی برای دانشجویان پزشکی ایرانی خواهد بود.

تحصیل پزشکی در مجارستان با موسسه راه دانشجویان نوین آسیا

در این مقاله قصد داریم به طور کامل به تحصیل در مجارستان در رشته پزشکی بپردازیم و تمام قواعد و چالش‌های این مهاجرت تحصیلی در این رشته تحصیلی را بیان کنیم. اگر یکی از سوالات زیر را دارید خواندن این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم.

 • شرایط پذیرش دانشگاه های مجارستان در رشته های پزشکی به چه صورت است؟
 • چرا تحصیل در رشته پزشکی مجارستان مطلوب است؟
 • شرایط دانشگاه ها درسال 2021 به چه صورت است؟
 • هزینه تحصیل پزشکی در مجارستان چگونه است؟
 • مراحل تحصیل از شروع تا اخذ مدرک چگونه است؟
 • شهریه دانشگاه‌ها برای رشته‌های پزشکی چقدر است؟
 • دوره تحصیلی پزشکی مچارستان چند وقت است؟
 • آیا مدرک دانشگاه های مجارستان در کشورهای دیگر معتبر است؟

در ادامه پاسخ تمامی این سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

کالج های دوره پزشکی مجارستان

تمامی دانشجویان متقاضی رشته های پزشکی می‌بایست یک دوره پیش پزشکی در کالج‌های معتبر بگذرانند و پس از آن در آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی شرکت کنند. از برترین کالج های دوره پزشکی مجارستان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین دانشگاه های پزشکی مجارستان

کشور مجارستان به لحاظ رنکینگ جهانی دانشگاه‌های پزشکی در وضعیت خوبی قرار دارد. به همین خاطر هرساله بسیاری از علاقمندان به رشته‌های پزشکی به قصد ادامه تحصیل به دانشگاه‌های این کشور مراجعه می کنند در ادامه به معرفی دانشگاه های مجارستان می‌پردازیم.

دانشگاه سملوایز (Semmelweis): یکی از قدیمی ترین دانشگا‌های مجارستان است که بیش از 250 سال قدمت دارد. این دانشگاه از پس از جنگ جهانی دوم به صورت تخصصی در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی فعالیت می‌کند. در این دانشگاه تمامی رشته‌ها به دو زبان انگلیسی و مجاری تدریس می‌شود. لازم به ذکر است که مدارک فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در سراسر دنیا قابل ترجمه است و در ایران نیز مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

دانشگاه پچ (Pécs): این دانشگاه با بیش از 650 سال سابقه تاسیس، قدیمی‌ترین دانشگاه مجارستان است که سالانه پذیرای بسیاری از دانشجویان از سراسر دنیاست. این دانشگاه در شهر پچ واقع شده و جالب است بدانید که در این کشور این شهر را به عنوان یک شهر دانشجویی می‌شناسند. در این دانشگاه هم مانند دانشگاه سملوایز امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و مجاری وجود دارد و مدارک دریافتی فارغ‌التحصیلان قابل ترجمه بوده و مورد تایید وزارت بهداشت است.

دانشگاه سگد (Szeged): دانشگاه سگد نیز برای دانشجویان مهاجر علاقمند به تحصیل پزشکی در مجارستان در الویت است. چراکه بعضی از شرایط این دانشگاه با شرایط دانشگاه‌های ایالات متحده برابری میکند. دانشجویان فارغ‌التحصیل در این دانشگاه می‌توانند به راحتی برای کار در اروپا اقدام کنند. برای پذیرش گرفتن از این دانشگاه تنها لازم است در آزمون ورودی نمره قابل قبول کسب کنید.

دانشگاه دبرسن (Debrecen): این دانشگاه در شهر دبرسن بزرگ‌ترین شهر مجارستا بعد از بوداپست قرار دارد. این موسسه دائم آموزش عالی از معتبرترین دانشگاه‌های این کشور هست که در حدود 4000 دانشجوی خارجی دارد و در رشته‌های پزشکی بالینی، طب داخلی، جراحی، ارتوپدی، رادیولوژی، مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب، روان‌پزشکی، اطفال، زنان و زایمان، قلب و ریه، لارنگولوژی، پوست و زیبایی، دندانپزشکی و اورولوژی فعالیت می‌کند.

دانشکده پزشکی این دانشگاه در قالب بیمارستان شهری نیز فعالیت می‌کند و در دانشجویان در حال تحصیل در تمام رشته‌های نامبرده می‌توانند دوره کارآموزی خود را در این مکان به اتمام برسانند. لازم به ذکر است که آموزش در دانشکده پزشکی و مدارک این دانشگاه توسط سازمان بهداشت جهانی، اداره آموزش و پرورش دولتی (نیویورک، ایالات متحده آمریکا)، هیئت پزشکی کالیفرنیا، شورای عمومی پزشکی (UK)، شورای پزشکی ایرلند، ایران و نروژ تایید شده است.

مزایای تحصیل پزشکی در مجارستان

مهاجرت به هر کشوری مزایا و معایب خاص خودش را دارد. اما مهاجرت تحصیلی مجارستان به نسبت مزایای بیشتری دارد همین باعث شده که این کشور مورد توجه متقاضیان تحصیل پزشکی واقع شود. برخی از این مزایا به شرح زیر است:

 •  شهریه دانشگاه و هزینه تحصیل پزشکی مجارستان معقول و منطقی است.
 • تطبیق استانداردهای دانشگاه های مجارستان با دانشگاه‌های اروپا
 • مدارک معتبر و مورد تایید در سراسر جهان
 • کیفیت بالای آموزش‌های پزشکی در کالج ها و دانشگاه های مجارستان
 • امکان اشتغال به کار همزمان با تحصیل در دانشگاه های مجارتان
 • شرایط مناسب اخذ ویزای تحصیلی مجارستان

جدیدترین شرایط تحصیل پزشکی مجارستان

کشور مجارستان از سال 2007 عضو شنگن شده و همین دلیلی شده که مدارک پزشکی دانشگاه‌های این کشور در اروپا و ایالات متحده آمریکا معتبر باشد. با توجه به شرایط پر ریسک اخذ ویزا و عدم وجود موقعیت اقدام مستقیم از برای اخذ ویزای تحصیلی از ایران، مجارستان گزینه مناسبی برای مهاجرت به ایالات متحده آمریکاست.

چهار دانشگاه پذیرای دانشجویان خارجی در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است:

 • دانشگاه سملوایز،
 • دانشگاه دبرسن،
 • دانشگاه سگد،
 • دانشگاه پچ

جدیدترین برنامه تحصیل پزشکی مجارستان در سال 2021 یک برنامه پیشنهادی توسط دانشگاه‌های نامبرده هست که شامل شش سال تحصیل است (10 نیم سال و یک سال دوره انترن). همانطور که در بالا هم اشاره کردیم زبان تدریس پزشکی مجارستان انگلیسی است، اما نکته قابل توجه این است که فراگیری زبان مجاری برای ارتباط بهتر با بیماران هم الزامی است. چرا که پس از گذشت سه سال از تدریس دانشجو ملزم است با بیماران تعامل ایجاد کند و این امر بدون فراگیری زبان مجاری میسر نیست.

هزینه تحصیل پزشکی و زندگی در مجارستان

هزینه تحصیل پزشکی در مجارستان با توجه به هزینه سایر رشته‌ها منطقی‌تر است. به خصوص برای ایرانی‌ها مجارستان نسبت به کشورهای EU هزینه مناسب‌تری برای زندگی و تحصیل دارد. به طور میانگین هر دانشجو با هزینه‌ی ماهیانه 800 یورو می‌تواند زندگی معقولی داشته باشد.

هزینه دوره های پیش پزشکی کالج‌ ها در بازه قیمتی 6500 الی 7900 یورو است و  شهریه سالیانه دانشگاه های مجارستان در بازه 16000 الی 19000 یورو هست.

همانطور که پیش از این گفتیم یکی از دلایل جذابیت این کشور برای مهاجرت تحصیلی منطقی بودن هزینه تحصیل پزشکی در مجارستان است. البته لازم به ذکر است علاوه بر هزینه تحصیل مجارستان کیفیت آموزش دانشگاه‌های این کشور بالا و با استانداردهای اروپا منطبق است.

برای اطلاع از ریز جزئیات هزینه‌های زندگی و تحصیل در مجارستان به مقاله مربوط به هزینه تحصیل در مجارستان مراجعه کنید.

مراحل تحصیل پزشکی در مجارستان

همانطور که اشاره کردیم دوره تحصیلی پزشکی مجارستان شش ساله است. از این شش سال تحصیل سال اول و دوم صرف فراگیری مباحث تئوری و نظری پزشکی می‌شود. این دروس شامل مواردی مانند بیو فیزیک، شیمی پزشکی، آناتومی و روان‌شناسی پزشکی می‌شود. پس از طی این دوسال در سال سوم آموزش‌ها حول محور مبانی و بنیادهای بیماری، پزشکی داخلی و جراحی است. که شامل دوره‌هایی با محوریت ویژگی های پزشکی  داخلی، پاتولوژی و ایمونولوژی و تکنیک های جراحی اصلی هست.

پس از گذشت سه سال، در سال چهارم و پنجم، طبق برنامه تحصیلات پزشکی مجارستان مطالعات دانشجویان در زمینه شیوه‌های کیلینیکی و آموزش در زمینه داروشناسی انجام می‌گیرد.

سال ششم و نهایی تحصیل پزشکی در مجارستان مختص امتحانات نهایی این رشته  است. آزمون نهایی رشته پزشکی در مجارستان در اصل پزشکی داخلی، پزشکی اطفال، جراحی، غده شناسی، عصب شناسی و روان پزشکی را تحت پوشش قرار می‌دهد. پس از انجام موفق آزمون دانشگاه پزشکی مجارستان مدارک فارغ‌التحصیلی خود را دریافت خواهید کرد.

شرایط پذیرش تحصیل پزشکی مجارستان

شرایط پذیرش تحصیل پزشکی دانشگاه‌های مجارستان با یکدیگر متفاوت است اما فصل مشترک شروط تمامی دانشگاه‌ها شامل موارد زیر خواهد شد:

 • دیپلم دبیرستان یا کالج به همراه ریزنمرات که به صورت رسمی به انگلیسی ترجمه شده باشد.
 • فرم درخواست آماده
 • شرکت در آزمون ورودی دانشگاه و قبولی در آن
 • گزارشات واکسیناسیون مهم
 • صورت حساب مالی معتبر
 • رزومه ترجمه شده به زبان انگلیسی

درآمد پزشکان در مجارستان چقدر است؟

مسئله‌ای که درباره تحصیل پزشکی مهم است امکان کاریابی در کشور مجارستان است. چراکه تمدید ویزای مجارستان پس از پایان تحصیلات منوط بر پیداکردن کار در مجارستان است. لازم است بدانید که دانشجویانی که در طول اقامت و تحصیل خود به زبان مجاری مسلز شوند شانس کاریابی در این کشور را برای خود چندین برابر می‌کنند.

درامد پزشکان مجارستان در بازه 900,000 فورینت تا 1,800,000 فورینت است که با توجه به تخصص و رشته فعالیت به طور دقیق مشخص می‌شود. با توجه به هزینه زندگی در مجارستان درآمد پزشکان این کشور از عدد خوبی برخوردار است. باتوجه به هزینه تحصیل پزشکی در مجارستان و کیفیت بالای آموزش‌های آکادمیک در این رشته مقصد خوبی برای مهاجرت تحصیلی به مجارستان خواهد بود. چنانچه برای تحصیل پزشکی در مجارستان نیاز به مشاوره داشتید و یا علاقمند به مهاجرت این کشور هستید با موسسه راه دانشجویان نوین آسیا تماس حاصل فرمایید.

سوالات پرتکرار در رابطه با تحصیل پزشکی مجارستان

در ادامه به برخی از سوالات پر تکرار شما عزیزان پاسخ می‌دهیم امید که مثمر ثمر باشد:

 1. مدارک مورد نیاز برای تحصیلات پزشکی مجارستان چیست؟ دیپلم تجربی 12 ساله، مدارک دوره یک ساله پیش پزشکی و مدرک قبولی آزمون ورودی دانشگاه.
 2. آیا تحصیل دانشجویان پزشکی مجارستان تنها به صورت آکادمیک است؟ خیر در سال پایانی تحصیلی دانشجویان وارد محیط بیمارستان شده و تجربه کار عملی به دست می‌آورند.
 3. شهریه تحصیل پزشکی در مجارستان چقدر است؟ هزینه تحصیل پزشکی مجارستان در حدود 19000 یورو در سال می‌باشد.
 4. آیا امکان اشتعال در این کشور وجود دارد؟ باه تمامی دانشجویان فارغ‌التحصیل از دانشگاه های مجارستان می‌توانند دراین کشور مشغول به کار شوند.

رفرنس:

http://studyinhungary.hu/

نوشته های مشابه

‫65 دیدگاه ها

 1. با سلام من افسانه .م در رشته لیسانس روانشناسی عمومی فارغ تحصیل شده ام ومی خواهم در رشته پزشکی با اقامت رایگان درس بخوانم چه کار کنم لطفا من را راهنمایی کنید
  با تشکر

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   تحصیلات رایگان برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی وجود ندارد
   جهت اطلاعات بیشتر با شمارهای موسسه مندرج در سایت تماس بگیرید
   ۲۲۲۷۰۷۲۶ —– ۲۲۲۷۶۷۸۲

 2. با سلام خدمت شما
  علی هستم . دارای مدرک کارشناسی عمران . 25 سال دارم و بدلایل شخصی علاقمندم در رشته ی دندانپزشکی در یکی از کشورهای همجوار ادامه تحصیل بدم.(مجارستان – بلاروس )
  دیپلم ریاضی دارم و اطلاعاتم در این مورد کامل نیست که آیا میتوانم در رشته ی دندانپزشکی ادامه
  تحصیل بدهم یا نه ؟
  آیا امکان کار در رشته ی خودم در این کشورها وجود دارد که اندکی کمک خرج تحصیلم یا زندگی دانشجوییم شود ؟
  لذا ازین بابت درخواست مشورت و راهنمایی
  کامل دارم.
  ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
  منتظر پاسختان هستم
  با تشکر

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله میتونین دندانپزشکی بخونین. به شرطی که معدل کل دیپلم بالای 14 و معدل کتبی بالای 12 باشه. امکان کار هست ولی چون زبانشونو نمیدونین خیلی مشکله پیدا کردن کار.
   جهت اطلاعات بیشتر با شمارهای موسسه زیر تماس بگیرید
   ۲۲۲۷۰۷۲۶ —– ۲۲۲۷۶۷۸۲

 3. باسلام
  حسین هستم 27 ساله کارشناس ارشد پرستاری دارم.میخوام بدونم منم میتونم تو رشته پزشکی ادامه تحصیل بدم تو بلاروس یا مجارستان؟چقد دیگه اونجا باید بخونم؟و اینکه هزینه هاش چقده؟

 4. سلام
  من‏ ‏میخوام‏ ‏برای‏ ‏ادامه‏ ‏تحصیل‏ ‏مجارستان‏ ‏برم‏ ‏فارغ‏ ‏التحصیل‏ ‏شدم‏ ‏ولی‏ ‏برای‏ ‏خروج‏ ‏از‏ ‏کشور‏ ‏گیر‏ ‏سربازی‏ ‏دارم‏ ‏و‏ ‏شنیدم‏ ‏وثیقه‏ ‏گذاشتن‏ ‏
  فقط‏ ‏برای‏ ‏از‏ ‏لیسانس‏ ‏به‏ ‏بالاست‏ ‏لطفا‏ ‏راهنمایی‏ ‏کنید
  مرسی

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   میتونین اقدام کنین. با موسسه تماس بگیرین راهنماییتون میکنم.
   ۲۲۲۷۰۷۲۶ —–۲۲۲۷۶۷۸۲

 5. سلام من قبلا ازتون پرسیده بودم که از رشته زیست شناسی میشه رفت پزشکی خوند که شما جوابتون مثبت بود سوالم اینه مواد امتحانی که برای ورودی میگیرن چی هستش یا از کجا میتونم پیدا کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

 6. سلام.من میخواستم بدونم واس کسی ک تازه فارغ التحصیل شده و قصد ادامه تحصیل دررشته ی پزشکی در مجارستانو داره چه چیزایی واس اینکه تودانشگاه مجارستان ثبت نام کنه لازم داره؟؟؟وچقدطول میکشه تاکاراش جورشه وواردمجارستان شه؟؟؟لطفا راهنمایی کنید…..ممنون میشم.منتظرجوابتون هستم

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مدرک دیپلم و ریز نمرات برای پذیرش لازمه. و البته پاسپورت. ویزا و پذیرش حدود یک ما ونیم.
   جهت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید
   ۲۲۲۷۶۷۸۲

 7. با سلام من دانشجوی کارشناسی پرستاری اتاق عمل هستم دانشگاه شهید بهشتى میتونم برم و رشتمو ادامه بدم؟ اگر بخوام پزشکی بخونم چطور؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   رشته ای که الان مشغول به تحصیل هستین رو مجارستان به انگلیسی ارائه نمیدن. پزشکی میتونین بخونین 6 ساله است و به زبان انگلیسی
   جهت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید
   ۲۲۲۷۶۷۸۲

 8. سلام دانشجوی ترم اخر ریاضی کاربردی با معدل میانگین 13 از دانشگاهی سراسری در تهران هستم. به ریان انگلیسی در سطح intermediate آشنایی دارم.ایا با این شرایط میتوانم در یکی از دانشگا ههای اروپایی در رشته تحصیلی مرتبط با نامرتبط مثل اقتصاد،حسابداری، MBAو غیره در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهم.
  معدل دبیرستان= 17.46

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   در مجارستان MBA میتونین شهریه سالی 6000 یورو و تحصیل به زبان انگلیسی. در اتریش هم پذیرش لیسانس میدن بهتون تحصیل به زبان آلمانی و شهریه سالی 700 تا 1500 یورو می باشد.
   جهت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید
   ۲۲۲۷۶۷۸۲

 9. سلام مرسى از سایت خوبتون من سوم دبیرستان رشته ریاضى هستم زیست هم مىخونم میخواستم براى پزشکى دانشگاه سملوایز اقدام کنم به نظرتون بهتره پیش دانشگاهى هم بگذرونم یا نه و براى اقدام دقیقا باید چه کار کنم؟؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ماوعرض پوزش بابت تاخیر در پاسخ
   نیازی نیست شما پیش دانشگاهی را در ایران بگذرونید دوره پریمدیکال که در مجارستان میگذرونید بعنوان پیش دانشگاهی در ایران قابل ارزشیابی و اموزش و پرورش و وزارت بهداشت اون را بعنوان پیش دانشگاهی به رسمیت میشناسه و برای انجام کارهای اداری و اخذ پذیرش باید سریعتر مدارک تحصیلی و گذرنامه خودتون و سایر مدارک را برای موسسه ارسال کنید و یا حضورا بیارید
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 10. با سلام و عرض ادب
  من 19 سالمه
  کارت خدمت سربازی دارم.
  معدل کتبی سال سوم 13.95 و معدل کل سوم15.66
  معدل کل پپیش دانشگاهی 12.35
  میخواستم ببینم شرایط تحصیل در شته های پزشکی در یکی از کشور های اروپایی رو دارم؟
  متشکر می شوم پاسخ بدین.

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله شما میتونید با این معدل در یکی از کشورهای مورد تایید وزارت بهداشت مثل بلاروس یا مجارستان مشغول به تحصیل بشید
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 11. سلام مرسی از سایت خوبتون معدل سال سوم 14 پیشم 12 بعد از گرفتن مدرک دارو سازی من در ایران مورد تایید قرار میگیرم؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله اقدام برای ادامه تحصیل برای شماانجام پذیر میباشد
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 12. سلام
  ببخشید میخواستم بدونم برای تحصیل در دانشگاه های مجارستان دانشگاه دبرسن بهتره و رتبه بیشتری داره یا سملوایز؟
  با تشکر

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   دانشگاه دبرسن رتبه بهتری داره ولی متاسفانه محیط اموزشی خوبی نداره و از نظر امکانات زندگی و امکانات آموزشی سملوایز به مراتب بهتر از دبرسن هست و از نظر تایید مدارک هم هر دو مورد تایید اروپا امریکا و وزارت بهداشت این هست
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 13. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
  از بین کشورهایی که ما اقدام داریم مجارستان و بلاروس
  جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 14. سلام
  من دانشجوی ترم اول رشته ی دامپزشکی ام
  معدل کتبی دیپلمم 17
  آیا می تونم در رشته پزشکی یا دندان پزشکی در مجارستان تحصیل کنم؟ چه مدارکی لازم داره؟ لطفا کمکم کنید

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله. پاسپورت مدرک دیپلم و پیش و ریزنمراتتون.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 15. سلام
  بنده 17سالمه رشته تجربی هستم وسال95 کنکور دارم میخواستم ببینم به نظر شما من الان برای تحصیل توی مجارستان اقدام کنم یا بزارم بعد کنکورم در صورت قبول نشدن توی دانشگاه دولتی یاآزاد؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   الان هم میتونین اقدام کنین سال آینده شهریور برید دانشگاه. اما اگر اولویت ایران است و فکر میکنید قبول میشین بعد کنکور اقدام کنید هرچند یکسال عقب میفتین
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   شهریه دانشگاه ترمی 8100 تا 8900 دلار بستگی به دانشگاه دارد و هزینه زندگی ماهی 700- 800 یورو
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 16. با سلام..
  ببخشید مجارستان پذیرش داروسازی به زبان مجاری داره؟؟(واسه سایر کشور ها)
  و اینکه هزینه داروسازی(انگلیس)در یه دانشگاه مورد تایید و هزینه(زندگی و سایر . .) ها چقدر است؟؟
  ثبت نام از کی اغاز و تا کی ادامه داره؟؟؟کلاسها از کی شروع میشن؟؟
  با تشکر از مدیریت سایت

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   به زبان انگلیسی 5 ساله شهریه سالی 10300 تا 12000 دلار. الان میتونین ثبت نام کنید برای دوره پیش پزشکی 4 ژانویه کلاسها شروع میشه سال آینده سپتامبر هم میرین دانشگاه. هزینه زندگی ماهی 700-800 یورو
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 17. منظورم از داروسازی انگلیس همون زبان انگلیسی هست..
  داروسازی به زبان انگلیسی در مجارستان

 18. با سلام..
  ببخشید مجارستان داروسازی رو به زبان مجاری هم اراءه میده؟؟واسه سایر کشور ها..
  و اینکه هزینه تحصیل در رشته داروسازی به زبان انگلیسی و هزینه های زندگی در سگد چقدر در میاد؟
  ثبت نام برای پذیرش از کی آغاز و تا کی ادامه داره؟؟
  کلاسهای دوره ی پیش پزشکی از کی شروع میشن؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   خیر فقط به زبان انگلیسی 10300 دلار سالی دانشگاه و زندگی ماهی حدود 700 یورو. الان شروع شده تا یک ماه آینده. کلاسها 4 ژانویه شروع میشوند
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 19. سلام. میخواستم بدونم ایا هزینه ماهیانه برای تحصیل در پزشکی دانشگاه پچ 10 میلیون تومن کافیه؟و اینکه هزینه دانشگاه سالیانه چقدر میشه؟بلاروس چقدر از مجار ارزون تره؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله هزینه زندگی و تحصیل. بستگی به رشته انتخابی از 10000 دلار تا 16500 دلار. کل هزینه های سالانه تقریبا نصف مجارستان
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 20. سلام،ببخشید هزینه سالانه تحصیل و زندگی توی دانشگاه سملوایز مجارستان نهایت چقدر میشه؟در رشته ی پزشکی..و اینکه آیا خوابگاه هم هست یا نه؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   شهریه بستگی به رشته از سالی 12000 دلار تا 18200 دلار. هزینه زندگی ماهی حدود 800 یورو
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 21. سلام
  اگه معدل کل بالا 14 ولی کتبی سوم زیره 12 باشه راهی هست که بشه در دانشگاه های مورد تایید تحصیل کرد؟
  من پیش دانشگاهیم و خرداد امتحان خواهم داد ؟ ایا تاثیری داره نمرات امتحان ها پیش ؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله. معدل کل دیپلم بالای 14 باشه اوکیه اگه معدلتون رو به 18 برسونین بله موثره.
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 22. با سلام..
  میشه که تو دانشگاه علوم پزشکی پچ (رشته داروسازی) پذیرش گرفت ولی بعد از یکسال انتقالی بگیری و تو دانشگاه های بین الملل ادامه بدی؟؟
  و آیا مشکلی از لحاظ تایید پیش نمیاد؟؟
  و اینکه هزینه های این دانشگاه تو ایران چطوره؟؟
  باتشکر..

 23. ممنون ار سایت خوبتون
  من میخواستم بدونم که آیا مجارستان یا بلاروس دانشگاه خصوصی هم دارند که نیاز به امتحان ورودی نداشته باشه ( مثل امتحان یوس در ترکیه ) و مورد قبول ایران باشه ، درواقع پولی باشه دیگه

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   خیر متاسفانه ولی آزمونش به سختی ترکیه و یا کنکور ایران نیست. مثل امتحانات پایان ترم مدرسه میمونه
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 24. سلام من امسال کنکور دارم بعد از کنکور که بخوام برای داروسازی مجارستان اقدام کنم تاریخ کلاس هاشون از کی شروع میشه و یا امتحان ورودی چه موقع هست؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   کلاس ها از مهر شروع میشه و هر چه سریعتر اقدام کنین بهتره.
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 25. با عرض سلام.میخواستم بدونم مدرک دندانپزشکی مجارستان رو کشور آلمان قبول داره؟یعنی بعد از تموم شدن دوره دندانپزشکی میتونیم در آلمان طبابت کنیم؟آمریکا چطور،مدرک دندانپزشکی مجارستان رو قبول داره؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   برای کارکردن در هر دو این کشورها باید آزمون بدین و مدرکتون در کشور مورد نظر ارزشیابی شود. در مورد آلمان آزمون به زبان آلمانی ست.
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 26. سلام میخواستم بدونم واسه تحصیل در رشته داروسازی در مجارستان باید تو کنکور هم رشته داروسازی قبول شم؟ و اینکه ورود به دانشگاهای مجارستان آزمون ورودی داره؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   در ایران خیر ولی بعد از گذراندن دوره کالج در بوداپست بله آزمون ورودی داره.
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   خیر
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 27. سلام وعرض ادب
  من 18سالمه
  معدل کللم بالای16 هستش ولی معدل کتبیم پایین 12
  آیا میشه تو رشته دندان یا دارو تو یکی از دانشگاه های مجارستان تحصیل کرد؟
  وآیا از لحاظ ریز نمره برمیدارن یا نه؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   اگر تو سه سال دبیرستان نمره زیر 10 نداشته باشین بله میشه
   جهت کسب اطلاعات با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

   1. شیمی و زمین مهمه برای دندان و دارو چون تو اونا متاسفانه دارم یکی تو پیش دانشگاهیه یکی تو سوم

 28. سلام من دنیا دانش آموز سال چهارمم با معدل دیپلم سال سوم 19.5 میخواستم ببینم امکان رفتن به این کشور قبل کنکور (درسال پیش دانشگاهی)جهت تحصیل در رشته داروسازی برایم وجود دارد؟
  به نظر شما بهتر است به دانشگاه بروم بعد اقدام کنم یا قبل دانشگاه؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله میتونین اقدام کنین. قبل دانشگاه میشه اقدام کرد
   لطفا با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 29. سلام من حسین هستم 33 ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی میخواستم بدونم آیا میتونم در مجارستان در رشته پزشکی ادامه تحصیل بدم البته مدرک آیلتس هم دارم .در واقع آیا دانشگاه ها در مجارستان شرایط سنی دارند یا خیر ؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   بله میتونین
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 30. سلام و تشکر از سایت خوبتون
  من ١٩ سالمه معدل دیپلم ١٩/۶٠ و معدل پیش ١٩/١٠
  میتونم برای مجارستان در رشته پزشکی اقدام کنم؟
  فقط من مشکل سربازی دارم و شنیدم معافیت تحصیلی مال لیسانس به بالاس.خیلی نگرانم ، آیا شما میتونین مشکل سربازیم رو حل کنین؟؟

  و شنیدم که ویزای توریستی تبدیل به تحصیلی نمیشه در اتحادیه اروپا،چه کار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   میشه اقدام کرد براتون. ویزای تحصیلی میگیریم براتون
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

 31. سلام من فوق لیسانس مهندسی شیمی فراوری گاز هستم میخواستم ببینم واسه خوندن داروسازی بعضی درسایی که گذروندم تطبیق میخورن با داروسازی؟ بعد هزینه و مدتش چقدره تو بلاروس یا مجارستان؟

  1. با سلام و تشکر جهت بازدید از سایت ما
   مجارستان میتونین. بله تا حدود خیلی کم البته. مثلا یک ترم
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ۲۲۲۷۰۷۲۶ — ۲۲۲۷۶۷۸۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا