جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پاسپورت مجارستان

مجارستان یکی از اعضای اتحادیه اروپا شناخته می‌شود که در منطقه شنگن اروپا نیز واقع شده است. ازاین ‌رو، اگر شما بتوانید اقامت دائم و پاسپورت این کشور را دریافت کنید، می‌توانید بدون ویزا به همه کشورهای عضو منطقه شنگن سفر کنید. همین مسئله موجب شده که افراد زیادی قصد دریافت پاسپورت مجارستان را داشته باشند و بخواهند از طریق این روش، از سطح بالاتر زندگی بهره‌مند شوند. ازاین‌ رو، ما تصمیم گرفتیم در این مقاله درباره ارزش پاسپورت مجارستان و نحوه دریافت آن صحبت کنیم.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید رتبه پاسپورت مجارستان در میان سایر کشورهای جهان، در بین 20 کشور برتر قرار دارد. این بدان معنی است که پاسپورت این کشور در فهرست بهترین پاسپورت‌های جهان شناخته می‌شود و ارزش بسیار بالایی دارد. پس اگر شما هم قصد گرفتن پاسپورت مجارستان را دارید، حتماً تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

روش‌ های اخذ پاسپورت مجارستان

برای اخذ پاسپورت مجارستان روش‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارند که شما می‌توانید بر اساس شرایط خود، یکی از آنها را انتخاب کنید.

روش‌ های اخذ پاسپورت مجارستان

در این قسمت، به‌صورت مختصر روش‌های دریافت پاسپورت مجارستان را معرفی می‌کنیم تا بدانید که چطور می‌توانید با دریافت این پاسپورت، از مزایای آن بهره‌مند شوید.

 • دریافت پاسپورت مجارستان از طریق تحصیل: متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های مجارستان را دارند، می‌توانند بعد از فارغ‌التحصیلی در مقاطع مختلف، در صورت داشتن شرایط در این کشور مشغول به کار شوند و بعد از گذشت چند سال اقامت دائم مجارستان را دریافت نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تحصیل در مجارستان مراجعه کنید.
 • اخذ پاسپورت مجارستان با کار کردن در این کشور: شما می‌توانید با مهاجرت کاری به مجارستان و استخدام در شرکت‌های مجاری، پاسپورت این کشور را بعد از چند سال بگیرید. برای مهاجرت می‌توانید از راهنمایی‌های کارشناسان ما در مؤسسه راه دانشجویان نوین آسیا کمک بگیرید.
 • گرفتن پاسپورت مجارستان با سرمایه‌گذاری: اگر از نظر مالی مشکلی ندارید، می‌توانید با سرمایه‌‌گذاری در کشور مجارستان مانند خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و سایر موارد این‌چنینی، اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.
 • اخذ پاسپورت مجارستان با ازدواج: افراد خارجی که با یک فرد مجاری ازدواج می‌کنند و ازدواج آنها هم کاملاً رسمی و قانونی باشد، می‌توانند پاسپورت این کشور را دریافت کنند. توجه داشته باشید که دولت مجارستان به طور کامل شرایط ازدواج را بررسی می‌کند تا مطمئن شود که ازدواج صوری نیست. در مقاله ازدواج در مجارستان درباره قوانین آن بیشتر توضیح داده‌ایم.
 • دریافت پاسپورت مجارستان با تولد: این روش طبیعتاً برای شما مناسب نیست؛ بااین‌حال، شما می‌توانید از آن برای گرفتن پاسپورت مجارستان برای فرزند خود استفاده کنید. اگر فردی در کشور مجارستان متولد شود، پاسپورت این کشور برای او صادر خواهد شد

اعتبار پاسپورت مجارستان

گفتیم که اعتبار پاسپورت مجارستان در میان ۲۰ کشور برتر جهان قرار می‌گیرد. این مسئله نشان‌دهنده اعتبار بسیار زیاد پاسپورت کشور مجارستان است. این موضوع موجب شده که افراد بسیار زیادی قصد مهاجرت به مجارستان و دریافت پاسپورت این کشور را داشته باشند.

اعتبار پاسپورت مجارستان

در ادامه، به‌صورت مفصل درباره قدرت پاسپورت مجارستان و تعداد کشورهایی که بدون ویزا می‌توانید به آنها سفر کنید صحبت خواهیم کرد.

مزایای پاسپورت مجارستان

به‌طورکلی، گرفتن پاسپورت مجارستان مزایای بسیار زیادی برای شما دارد. یکی از مهم‌ترین این مزایا این است که می‌توانید بدون ویزا به تعداد بسیار زیادی از کشورهای اروپایی و آمریکایی سفر کنید. علاوه بر این، گرفتن پاسپورت این کشور باعث می‌شود که شما امکان کار کردن و درس خواندن در این کشور را داشته باشید.

از دیگر مزایای جالب توجه برای دریافت پاسپورت کشور مجارستان که باعث افزایش محبوبیت آن شده، این است که شما می‌توانید به تمام امکانات رفاهی و حقوق شهروندی کشور مجارستان دسترسی داشته باشید. به‌عبارت‌دیگر، دریافت پاسپورت این کشور باعث می‌شود که با شما مانند سایر شهروندان مجاری برخورد شود.

رتبه پاسپورت مجارستان

در قسمت ابتدایی این مقاله گفتیم که پاسپورت مجارستان در میان ۲۰ کشور برتر قرار دارد. حالا باید به شما این نکته را یادآوری کنیم که پاسپورت این کشور در میان پاسپورت سایر کشورهای جهان، در سطح پنجم واقع شده است. پاسپورت مجارستان در میان سایر کشورهای جهان، در رتبه پنجم قرار دارد و یکی از قدرتمند‌ترین و بهترین پاسپورت‌های جهان شناخته می‌شود.

با پاسپورت مجارستان به چه کشورهایی بدون ویزا می‌توان وارد شد؟

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که نشان‌دهنده قدرت پاسپورت مجارستان یا هر کشور دیگری است، این است که با استفاده از پاسپورت این کشور می‌توان به چند کشور بدون ویزا سفر کرد. با این پاسپورت می‌توانید به ۱۲۳ کشور بدون ویزا سفر کنید.

با پاسپورت مجارستان به چه کشورهایی بدون ویزا می‌توان وارد شد؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید دارندگان پاسپورت مجارستان برای ورود به تنها ۳۵ کشور دنیا به ویزا نیاز دارند. این مسئله نشان‌دهنده قدرت بسیار زیاد پاسپورت کشور مجارستان است.

شرایط و مدارک دریافت پاسپورت مجارستان

بعد از آنکه متوجه شدید با پاسپورت مجارستان به چه کشورهایی بدون ویزا می‌توان رفت، نوبت به آن می‌رسد که شرایط دریافت پاسپورت این کشور را نیز بشناسید. در این قسمت، مهم‌ترین مدارک موردنیاز برای دریافت پاسپورت این کشور را نام می‌بریم.

 • مدارک شناسایی مانند پاسپورت معتبر به همراه گواهینامه رانندگی
 • در صورت تأهل، گواهی ازدواج
 • پاکت Xpresspost به همراه آدرس و پیش‌پرداخت
 • رسید پرداخت هزینه‌ها
 • پایبندی به قوانین مجارستان
 • آشنایی با فرهنگ این کشور
 • نداشتن بدهی مالیاتی در مجارستان
 • تسلط نسبی به زبان مجاری

البته توجه داشته باشید که شرایط دیگری نیز برای اخذ پاسپورت مجارستان وجود دارند که بسته به شرایط برخی متقاضیان، می‌تواند با افراد دیگر متفاوت باشد.

شرایط و مدارک دریافت پاسپورت مجارستان

به همین دلیل هم پیشنهاد می‌کنیم که حتماً درباره شرایط پاسپورت مجارستان تحقیق کرده و در صورت داشتن شرایط لازم، برای آن درخواست بدهید. کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند تا مطمئن شوید که آیا شرایط لازم برای دریافت پاسپورت کشور مجارستان را دارید یا خیر و اگر این شرایط را ندارید، به کمک کارشناسان ما می‌توانید سریع‌تر آماده شوید.

جمع‌بندی

در این مقاله به طور کامل درباره پاسپورت مجارستان صحبت کردیم و برای شما عزیزان توضیح دادیم که پاسپورت این کشور تا چه حد مورد مقبولیت قرار می‌گیرد. همان‌طور که متوجه شدید، ارزش پاسپورت مجارستان بسیار بالا بوده و شما با استفاده از پاسپورت این کشور می‌توانید به تعداد بسیار زیادی از کشورهای مختلف بدون ویزا سفر کنید. تنها کافی است با کارشناسان ما در مؤسسه راه دانشجویان نوین آسیا تماس بگیرید تا به طور کامل شما را از شرایط و روند دریافت اقامت و پاسپورت این کشور آگاه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *